Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen g-cik az európaiak...

Miért ilyen g-cik az európaiakkal?

Figyelt kérdés
Kínában, Japánban, dél-Koreában élő európaiak/amerikaiak szerint rendkivül kirekesztő társadalom mindhárom. Persze amikor ők jönnek ide, (nem csak Budapestre, kisvárosok is tele vannak velük, főleg kínaiakkal) őket akkor be kell fogadni, a kinézetükre sem lehet panasz, el kell fogadni a szokásaikat, ami nem Európába való, ők ilyenek és kész. De ha egy fehér ember költözne ki, akkor rögtön ki van nézve. Csak mert nem ázsiai, más a kinézete. Vitatkoznak vele, belekötnek. Visszafelé már nem működik? Mit képzelnek? És ott szinte kizárólag nagyvárosokban laknak (Szöul, Tokió, Peking, Shanghai), miért olyan nagy szó az, ha valaki külföldi? Nekik is el kellene fogadniuk, hogy vannak a mongolidokon kívül mások is. Nem vagyok rasszista, én voltam is Tajvanon személyesen, én nem tapasztaltam bunkóságot, sőt, bár én csak turista voltam.

2022. jún. 28. 12:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%

A négerek is rasszisták a fehérekkel szemben...


Csak nekünk fehéreknek "nem szabad" megkülönböztetni senkit.

2022. jún. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Egyensúlynak, szükségszerű lenni köztetek, ez nagyon fontos. ;)
2022. jún. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
18%
Az ásziaiak szeretik a fehéreket.
2022. jún. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
19%
Azért mert mi, itt elq*rtuk, nehogy ők legyenek már a hibásak :)
2022. jún. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 hollófernyiges ***** válasza:
100%

Nem voltam még Japánban, de ismerősök már voltak és olvastam kint élő magyar blogját, de ilyesmit nem említenek.

[link]

2022. jún. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
kínában a világos bőr a menő , nem értem miről beszélsz
2022. jún. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
7%

#1

Mindig a fehér emberek kezdik a rasszizmust. Bennem van roma vér és emlékszem, hogy engem kezdtek el cigányozni az iskolában, nem én kezdtem el mondani a többieknek, hogy "paraszt", meg ilyenek. Sokszor ütöttem is emiatt fiúkat lányokat, mert nem tűrtem el néma csendben, hogy engem és az anyámat szidják, szépen ki is vívtam magamnak a tiszteletet.

2022. jún. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
*fiúkat, lányokat
2022. jún. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
12%
Az ázsiaiak nem kirekesztőek. A feketék igen. Nem ártana már libernyák fajvédőknek a fehérek elleni erőszak ellen is felemelni a hangjukat. De a mai világban már a fehér hetero "keresztény" emberek a fő bűnösök mindenért...
2022. jún. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

7.

Nem igaz, mindig a többség kezdi a rasszizmust.

2022. jún. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!