Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az azsiaiak az europaiakat...

Az azsiaiak az europaiakat egyformanak latjak?

Figyelt kérdés
Mi ugye egyformanak latjuk oket, de ok is minket?

2018. márc. 22. 02:45
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

[link]

Nem csodálnám...

Bár annyiból könnyebb helyzetük van, hogy a fehéreknek egy kicsit változatosabbak a haj/szemszíneik, ami elég szembetűnő első ránézésre is...

2018. márc. 22. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Amikor megkérdeztem egy kínait, azt mondta, hogy ők is így vannak ezzel.

Valaki pedig azt mesélte (magyar), hogy miután megérkezett Kínába, kellett 2-3 hét, mire a szem ráállt arra, hogy ne lássa őket egyformának.

2018. márc. 22. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem hasonlóan vannak ezzel. De ha kifinomul a látásuk erre, észre veszik a különbségeket. De még mi magunk se látjuk alapból európában ki honnan származik, viszont egy barátom egyből megmondja ki kelet európai és ki északról ki délről jött. Lassan már én is látom messziről hogy pl. ki magyar egy benzinkútban és ki német vagy francia. Olyan tipikus. :D

De már azt is felismerem hogy a keleti nem "csak" keleti hanem kínai vagy japán. A japánok a szebbek. ;)

2018. márc. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Igen eleinte úgy látják. És valóban rááll az agy egy idő után, tapasztaltam.
2018. márc. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Én csak a kínaiakat látom tök egyformának, a többi népet nem.
2018. márc. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%

Azért csodálkoznék ha tök egyformának látna egy 180 magas szőke hosszúhajú csajt meg egy 160 magas fekete rövidhajút . Vagy egy szakállas szemüveges férfit meg egy páva dizájnos világosbarna hajú kölyökképű srácot ,és egy kopasz gyúróst teljesen összetévesztene.


Idehaza van minden hajszín,magasság- méret, arc szőr fazon . Kínában meg csakis sötét hajú nem túl magas emberek vannak és nem jellemző az arcszőrzet se a hosszú haj (férfiaknak)ezért nyilván össze lehet őket keverni

2018. márc. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért Ázsia egy-egy térségben, országban úgy nagyjából elmondható, hogy ugyanabba a rasszba tartoznak az emberek. Nem csak egyformának látjuk őket, hanem azok is. Ellenben Magyarországon él 1 millió skandináv, 1 millió délnémet, 1 millió mediterrán, 3 millió balti-szláv, 2 millió balkáni, 1 millió iráni, 1 millió indiai, három tucat közép-ázsiai és nyugat-szibériai mindezt túlélő, és zsidók is lennének még bőven, ha másképp alakul a történelem. Ez a tarkaság köszönhető például a Habsburg betelepítéseknek. Itt azért nem egyformák az emberek, mert tényleg nem azok, értsd, nem tartoznak egy rasszba. Két random ember között simán van 10000 km-es genetikai távolság. Ez azért két random kínai között nem jellemző. Nem jellemző olyasfajta abszurditás, hogy az egyik kínai az valójában pápua, a másik jakut, a harmadik meg nepáli bevándorló. Ellenben Európa középső része egy átjáróház volt világ életben. Talán Portugália vagy Izland egy fokkal egységesebb képet mutatna. Vagy ha azt mondom, hogy a latinok milyen egyformák, azok is kitöltenek vagy három kontinenst...
2018. márc. 27. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Félvér vagyok, de itt születtem. Szerintem ez nem ugyanolyan. Még én is szoktam viccelődni ha egy kínait látok h az én apukám, mert tényleg én is egyformának látom őket. Az erurópaiakat a jelenlegi divatot meg mindent leszámítva meg lehet különböztetni. Mármint besorolni nem tudnám, de ha szemtanú lennék pl. és választanom kéne azért könnyebb a helyzet mintha ázsiai tettes lenne. :D
2018. márc. 27. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!