Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok folyadékot iszok?

Sok folyadékot iszok?

Figyelt kérdés
Ebben a hőségben naponta megiszok 4 üveg másfél literes szenkirályi ásványvizet. Tehát napi 6 litert iszok meg! Nem sok ez egy kicsit? Télen egyébként egy másfél litereset iszok meg meg egy kis fel literest. Tehát télen:2 Liter ásványvíz (enyhe vagy szénsavas) nyaron: 6 liter vagy 5 és fél liter.... 22/F vagyok. Magasvérnyomás miatt gyógyszerelt.
2022. júl. 3. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen melegben nem sok a 6 liter. Ha sokat vagy kinn, nagy részét ki is tudod izzadni. Annak idején volt, hogy hasonló időben aszfaltos udvaron kerítést festettem, akkor óránként egy liter folyadékot ittam meg úgy, hogy nem kellett WC-re mennem, de folyt rólam a víz mindenütt. Gyanítom, kiizzadtam, mert más megoldást nem látok rá, hová tűnt az a rengeteg lé.
2022. júl. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1# Gyárban dolgozom, ahol 31°C van odabent. Nincs klíma.
2022. júl. 3. 21:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor teljesen normális. Folyamatos 31 fokban, úgy, hogy még dolgozol is, ki tudsz izzadni egy nap alatt ennyi folyadékot.
2022. júl. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rá adasul magas a vérnyomásom is 15 éves korom óta amire szedek Reggel:1tbl. Ednyt Hct 4/1,25mg és Reggel fél tbl Bisoprolol 5mg-ot.
2022. júl. 3. 21:48
 5/6 A kérdező kommentje:
El irtam: Ednyt Hct 20/12,5mg.
2022. júl. 3. 21:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Kell inni, jó az úgy.
2022. júl. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!