Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha, valaki azt mondja rám,...

Ha, valaki azt mondja rám, hogy "cuki" vagy "aranyos", legyen szó barátrol vagy barátnőmről, mindig megsértődök rajta és mindig negatív jelzőként érzékelem. Mit tehetnék azellen, hogy ne érezzem így?

Figyelt kérdés

23 F

Néha megkapom a cuki, aranyos jelzőt egy lány baráttól vagy barátnőmtől és ilyenkor mindig neghativ jelzokent fogom fel és megsértődök, ilyenkor azt hiszem, hogy nem tartanak eléggé komolynak, férfiasnak, mit tehetnék az ellen, hogy ennyire mellre szívjam és magamra vegyem?



2022. júl. 4. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg cuki vagy akkor nem mondhatja hogy te csődör adonisz :DDD

Értem mire gondolsz amúgy.Férfiak nem szokták szeretni ha lecukizzák őket szóval valamennyire érthető a reakciód mert már nem egy kisfiú vagy hanem egy fiatal férfi.Szerintem ne rugózz ezen.Gyúrd ki magad és aztán mondják hogy cuki muki:DDD

2022. júl. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor vagy mért mondják rád, hogy cuki vagy?
2022. júl. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

meg ha lemaciznak, azt is magamra tudom venni, azt is egyből sértőnek vettem aztán meg is lett a csaj pár héttel később :D

Amikor mondjuk szétszort vagyok, valamit bénázok, félremondok valamit

ha, alszok és olyan pozban alszok mint egy kisgyerek, ilyesmi szitukban

tehát nem ugy unblokk a személyemre szokták mondani

2022. júl. 4. 17:24
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ahogy olvasom, megtaláltad a megoldást: "meg is lett a csaj pár héttel később :D"
2022. júl. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ezt, hogy érted?
2022. júl. 4. 17:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Megmutattad, hogy ki a férfi és mit gondolsz a "csajról", aki beugatott. A cukit én se viselném jól, nő létemre.

Az aranyos szerintem nem negatív jelző, a kedves, udvarias, figyelmes férfiak is megkapják és nem kell szégyellni, ha valaki ilyen. A maci alkat egy csomó lánynak bejön, nem negatív jelző.

2022. júl. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

inkább az aranyos meg az édes jelzőt szoktam megkapni

és igen később kiderült, hogy annak a csajnak is bejött a maci alkat, viszont nagyon nem szeretem, hogy mindent ennyire magamra veszek és minden megsszolalasba a rosszat látom, mit tehetnék ez ellen?

2022. júl. 4. 18:10
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Fordítsad át magadban olyanra, amire büszke lehetsz: kedves, figyelmes, udvarias, normális, rendes, szexi, stb.
2022. júl. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!