Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki kisgyerekkora óta...

Ha valaki kisgyerekkora óta félénk, azon lehet változatni?

Figyelt kérdés
Ha óvodás korától kezdve félénk, visszahúzódó volt, nem szeretett barátkozni, másokkal beszélgetni, abból már sosem lesz normális felnőtt ember?

2022. júl. 4. 18:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Normális felnőtt ember lehet belőle! De szerintem ezek a tulajdonságok megmaradnak...
2022. júl. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Velem ez a folyamat 5.-es koromban kezdődött. Azóta is félénk, antiszociális stb. vagyok. Szerintem én már örökké ilyen maradok, de ha az ember tesz érte, akkor szerintem képes megváltozni.
2022. júl. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2-es, megtudhatom hogy most hány éves vagy?
2022. júl. 4. 18:09
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

"de ha az ember tesz érte, akkor szerintem képes megváltozni."

Nem képes, én próbáltam de utána még jobban antiszociális lettem

2022. júl. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem feltétlenül marad meg a gyerekkori természet. Nálam fordítottja volt: Kiskoromban nagyon nagy dumás voltam, míg felnőttkoromra lettem sokkal zárkózottabb.
2022. júl. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
20 éves vagyok
2022. júl. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én is 20 vagyok.
2022. júl. 4. 18:23
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
Velem is ez van, emlékszem, már oviban is mindig egyedül játszottam, meg mindig zavarba jöttem és elsírtam magam, ha mások előtt kellett pl. verset mondanom vagy valamilyen módon szerepelnem :D 24 vagyok most és ugyanilyen a mai napigkb., igaz, már nem sírom el magam ilyen helyzetekben, csak szimplán lefagyok.
2022. júl. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
igen, lehet pszichológussal
2022. júl. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

Én is félénk voltam,nem kezdeményeztem még gimiben sem ha napokig nem szólt hozzám senki akkor én elvoltam zenét hallgattam,rajzolgattam.


Változtam, minimálisan nyitottabb lettem egy barátnőm hatására. De csak minimális változást értem el. Szerintem vannak alvető jellembeli dolgok amik max javíthatóak,de teljesen nem lehet megváltozni. Én sokszor próbáltam,de egyszerűen mikor túlzottan kiléptem a komfort zónámból,nem éreztem jól magamat. Hosszú távon nem is tudtam volna,meg nem is ment annyira.


Igazából annyi ahol biztonságosan érzem magam témák,dolgok ott jobban merek nyitni,de ha a másik fél nem túl beszédes akkor ott vége is szakad a dolognak :D Viszont ha a másik fél nyitott akkor én is még jobban az leszek,persze óvatosan. Azért nem adom ki magam teljesen,csak akiben megbízok,de ahhoz meg idő kell.Nehezen bízok.


Nekem egyedül nem ment volna, legjobb barátnőmnek ezt köszönhetem,hogy kicsit túlzott félénkségből kirángatott.


Ettől függetlenül antiszoc vagyok egy bnő félém van jelenleg akivel néha beszélünk, évente 1-2 alkalommal bulizunk és ennyi.

2022. júl. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!