Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki kisgyerekkora óta...

Ha valaki kisgyerekkora óta félénk, azon lehet változatni?

Figyelt kérdés
Ha óvodás korától kezdve félénk, visszahúzódó volt, nem szeretett barátkozni, másokkal beszélgetni, abból már sosem lesz normális felnőtt ember?

2022. júl. 4. 18:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
44%
Gondolom, arra célzol, mintha ez veleszületett tulajdonság lenne, pedig nem az. Ez már a csecsemő- és kisdedkor tapasztalatából fakadó viselkedés. Pszichológussal jól vissza lehet menni ezeknek az érzéseknek a gyökeréig és úgy leválaszthatók a felnőtt életről. Igazságtalanság lenne a családod hülyesége miatt szenvedni egész életedben, inkább vágj bele az önismereti munkába!
2022. júl. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
71%
Ha személyiségéből eredendő akkor fejlesztheti de az is maximum úgymond állarcot húzni azaz elrejteni a valódi énjét de igazán megváltozni nem fog.
2022. júl. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
78%

30 éves nő vagyok és a mai napig megkapom az arcomba, hogy félénk vagyok.


Én már elfogadtam. Most mit kezdjek vele? Hiába küzdök ellene, egyszerűen nem tudok kibújni a bőrömből. Rengeteget változtam, úgy érzem, jó irányba. Kinyiltam, megbékéltem önmagammal. Végre elfogadtam magam. Mégis, minden erőfeszítésem ellenére a mai napig mondják nekem emberek, hogy félénk vagyok.


Ez van. Vannak nők, akik első ránézésre magabiztosnak tűnnek. Engem meg kell ismerni.

2022. júl. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!