Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyha látunk előszőr egy...

Hogyha látunk előszőr egy lélegzetelálító nőt, eszünk egy soha nem kósolt isteni csokit, járunk egy általunk feldedezetlen szűz tájon (stb.) hogy lehet fenntartani belül az újdonságot, ami az emberből kihozza a lélek esszenciáját?

Figyelt kérdés
2022. júl. 6. 00:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ennyire meghipnotizálja az embert az újdonság varázsa?
2022. júl. 6. 00:31
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az újdonság varázsa nem fenntartható, azért is hívják így, legközelebb tudod már mire számíthatsz, míg elsőre meglepetésként ér az íz, a látvány.
2022. júl. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Pedig ezt én meg fogom lépni!
2022. júl. 6. 00:39
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet fenntartani. Pont azért, mert az újdonság elmúlik. Ki lehet maxolni az érzés időtartamát és intenzitását, például így csinál a gasztronómia a létfenntartáshoz szükséges tevékenységből érzéki művészetet. De a múlandóság legyőzhetetlen. Főképp a sajátunk. A varázs csak akkor tartható fent valamelyest, ha folyamatosan új forrásokat keresel.
2022. júl. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha meg tudsz teljes szívedből nyílni: lehetséges!
2022. júl. 6. 00:43
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Bár én örülnék, ha neked lenne igazad és lehetséges lenne, de kételkedem. Hogyan tudom másodszor ugyanúgy megnyitni a szívem?
2022. júl. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Minek kérdezel?
2022. júl. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
7, lehet arra kér tanácsokat hogy hogyan nyújtsa el ezt az érzést amit az újdonság varázsa hoz.
2022. júl. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Páran válaszoltak, de értelmes válasz nem jött számára, csak annyi, hogy ő meglépi.....a kérdés értelmetlen. Bárki bármit írna....azért írtam amit.
2022. júl. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Így működik az idegrendszer, az ismert ingerek kisebb reakciót váltanak ki. Ha azonban valakinek jó az analizáló képessége, akkor a régebbi dolgokban is képes új vonásokat felfedezni, mélyül a megismerés.
2022. júl. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!