Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kikapcsolhatják előbb az...

Kikapcsolhatják előbb az áramot, mint a levélben megjelölt dátum?

Figyelt kérdés

Májusban megcsúsztam az áramszámlával és anyagi okok miatt nem tudtam rendezni, június 16án jött egy kikapcsolási éetesítő, hogy július 21től várhatóan kikapcsolják az áramot. És megjelöltek napokat is, hogy mikor jönnek ki kikapcsolni ez augusztus első hete.

Írtam nekik és hívtam is őket, hogy július 8án fizetéskor tudom rendezni, de azt mondták kezdeményezték a kikapcsolást. Ez mit jelent? Van időm péntekig vagy betartják a határidőt?


2022. júl. 6. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Mindenképp kikapcsolják már. Utána intézkedned és pluszba fizetned kell hogy újra legyen szolgáltatás.
2022. júl. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De júlis 8án pénteken, már befizetem a tartozást.
2022. júl. 6. 11:20
 3/6 A kérdező kommentje:
*július
2022. júl. 6. 11:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

mitől félsz ha juli 21-et írnak?

amúgy meg az a legbiztosabb ha 8.-án ha befizetted bemész az ügyfélszolgálatra és mutatod a csekket vagy bizonylatot.

2022. júl. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Így terveztem, hogy bemutatom, nem akarok nekik gondot. Köszönöm!
2022. júl. 6. 11:56
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ma kapcsolták ki úgy, hogy minden hónapban fizetve volt, szóval én már bármit kinézek belőlük...
2022. júl. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!