Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak a nőknél divat, hogy a...

Csak a nőknél divat, hogy a telefonjukat hátra a nadrág farzsebében hordják?

Figyelt kérdés

Mert én még csak nőknél láttam.

Pedig mostanában én is szoktam a farzsebembe tenni, ha nemsoká újra használom. Akkor nálam ez ciki volt?


F/42



2022. júl. 6. 20:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
szexi leszel paszos nadrágban és rövid felsőben
2022. júl. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

van egy nagyon praktikus oka, amiről minthogy férfi vagy nem tudsz: a női farmernadragokon elől általában nincs normális méretű zseb, a mai telefonokat nem tudod betenni, és a női nadrágok elég passzentosak is, tehát ha félig bele is megy, nagyon nyom.

sokszor amúgy is csak al-zseb van elöl.

Én ezért szoktam a farzsebbe tenni.

2022. júl. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem divat, kényszer. Az elsőbe nem fér bele rendesen...
2022. júl. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Örülünk, ha van hátsó zseb, mert elöl nem igazán. Nem kényelmes nekünk sem.
2022. júl. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én is csak akkor teszem farzsemme, ha szembe megyek a nappal, nem háttal, mert ugye a telefonom felső része kilóg a zsebből és most, hogy volt ez a forróság, nem jó, ha a telefont süti a tűző nap.
2022. júl. 6. 20:46
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan női ruha, amin normális zseb van?
2022. júl. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

6

Nekem volt egy térdig érő sötétzöld rövidnadrágom 4! cseszett nagy zsebbel. Cssak kihíztam...

2022. júl. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Barnabas333 ***** válasza:
69%
Most olvastam egy magyar jóga és gyógymasszőr, tornász könyvét. Azt írja a magyar férfiaknál tipikus hiba, hogy a farzsebben hordják a mobilt és ráülnek. Hát nem tudom, én nem hordom ott és általában nőknél szoktam látni.
2022. júl. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
30%
A feleségemnél ez rettenetesen idegesítő probléma, mert mindig mindenhova cipelnie kell a baszom táskáját, amiben benne van a fél taktikai csapásmérő egység. Már az fél órát vesz igénybe, hogy átpakoljon egyikből a másikba.
2022. júl. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%
Károsítja a prosztatád.
2022. júl. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!