Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők szerint van férfi akin...

Nők szerint van férfi akin feszülős nadrág jól néz ki?

Figyelt kérdés
Pl. edzőteremben vagy bicajosokon, futókon ezek a teljesen testre simuló, feszes sport "harisnyák".

2021. nov. 27. 00:35
A kérdező szavazást indított:
akárhogy is de ez női ruhadarab, férfiakon minimum furcsa
a férfi külső stílusától függ hogy jól áll e rajta
jó alakú, izmos pasikon szexi
más válasz, részletezd hozzászólásban:
44 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Járok edzőterembe és vannak igazán jó testű, izmos férfiak de borzasztóan taszító és kiábrándító számomra az ilyen cicanadrág.

Határozottan női darab!!!

2021. nov. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Én 14 éves koroóta csak feszülős, nyúlós anyagú fekete ("skinny") nadrágot hordok.


Konkrétan ugyan azt a márkát hordom és ahogy kiszakad az egyik rögtön megyek és még veszek 2 ugyan olyat.


Szimplán, mert kényemes és ezt szeretem.


14 évesen kövér voltam így valószínűleg rettenetesen állt rajtam, majd később fogytam 30kgot, elkezdtem konditerembe járni (már lassan 8 éve folyamatosan) és szerintem eljutottam arra a szintre, hogy jól áll és kiemeli az izmaimat, de ettől függetlenűl most is a kényelem miatt hordom.


Egyszerűen nem szeretem ha lóg a lábamon a nadrág és feszélyez a mozgásban, hiszen ezeknél a skinny nadrágoknál nyúlós az anyag így ha akrok spárgázni is tudnék (ha fizikailag képes lennék :D).

2021. nov. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Abszolut.

Persze persze nem a ruha teszi az embert, de sztem akinek túl erős ellenérzései vannak ezzel szemben (legyen akár nő vagy férfi) az sztem baromi unalmas személyiség.

2021. nov. 27. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%
A biciklis nadrág jól nèz ki azon, akinek jó az alakja. De a hosszù feszülős nadrág szörnyű fèrfiakon.
2021. nov. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves mit sem értő ötmilliárd aszexuális! Majd amikor a testalakzat (mint például vádli-, comb-, csipő- és fenékidomformák) látványára való totális aszexualitásotokat kell kinyilvánítani, akkor is ilyen lelkesen sorakozzatok...
2021. nov. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem a nőkön sem néz ki jól olyan értelemben, hogy baromira mutat és az már ízléstelen, az ágyba meg nyálcsorgatásra jópersze, de értelmes nő nem nagyon mutatkozik ilyenben, ha meg otthoni viselet és a sport miatt vesz valaki ilyet, akkor meg férfinek és nőnek is egyaránt jó, hiszen az egyiknél a kényelem másiknál meg még a funkcionalitás is fő szempont, de utcára egyiknek sem jó, nem oda illő ruhadarab ! Pont !
2021. nov. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

Ha jó alakja van, formás lábakkal, fenékkel, akkor nagyon jól tud kinézni egy férfi is ilyenben. Nem kell hogy nagyon izmos legyen ehhez, (a kigyúrt pasik nem is tetszenek nekem), elég ha arányos és formás lábai vannak. Meg persze illeszkedjen a stílusához is. Ha ezek megvannak, akkor igenis szexi a feszülős sportnadrág hozzá illő feszülős felsővel is.


De mellesleg ugyanez a véleményem a feszülős super skinny farmerokról is férfiakon, azok szintén tudnak nagyon jól állni a jó alakúakon. :)


34N

2021. nov. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!