Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfinál a 41-es lábméret...

Férfinál a 41-es lábméret kicsinek számít?

Figyelt kérdés

2022. júl. 7. 13:38
1 2
 11/14 franciasrac ***** válasza:
52%
Én 179 centi vagyok, anyum 187, mindkettőnknek 40-es lábunk van és nagyon nagyon kicsinek számít szerintem. Több barátom van, aki alacsonyabb, pedig egy jó 5-6 centivel magasabb a lába
2022. júl. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj van egy kolléga akinek 36-os lába van. Mondjuk olyan 160 cm a fickó.


Én meg kb otrombának érzem a 44-es lábam 185 cm-hez.

2022. júl. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
69%
Ez egy teljesen normális fèrfi lábmèret, alacsonyabb fèrfiaknak.
2022. júl. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kisebbnek számít, de ez miben akadályoz? 40-41-től indul amúgy legtöbbször a férficipő kínálat, szóval még csak nem is nehéz cipőt kapni rá.

Ezt a nincs meg az egyensúly meg felborul meg ilyen szövegeket hagyjuk már. Úgy degradáljátok ezzel a kisebb lábú, de átlagos/magas embereket, mintha testi fogyatékosok lennének. Érdekes módon senkit se láttam még hanyatt esni meg járásképtelenné válni azért, mert nem 45-ös patákon lejtett.

Én nő létemre 185 cm vagyok, de ehhez csak 38-as a lábam. Barátnőm 169 és neki 35-36-os. Lám, mégis élünk még. Igen, el szoktak csodálkozni, ha kiderül, főleg az enyémen, hogy a magasságomhoz képest milyen kicsi, de amúgy nem is látszik, ránézésre nem lehet megmondani egy lábról, hogy az most 38-as vagy 40-es méretű-e, mert csak kb 2 cm különbségről beszélünk.

2022. júl. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!