Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire gyakori, hogy egy...

Mennyire gyakori, hogy egy alacsonyabb ember lábmérete nagyobb, mint mondjuk egy nagyobb társáé?

Figyelt kérdés

Oké, nem tagadom, az elgondolás magamból indult ki. Mivel nevelőszülőknél élek, ezért itt tökéletesen megfigyelhető a nem vagyunk egyformák mondás. Szóval, arról van szó, hogy a mostoha öcsém lábmérete majdnem megegyezik az én lábméretemmel. 11,5 éves, 150 cm és 40-es cipőket hord, ehhez képest 19/F-ként, 165 cm-es testmagassággal (tudom, nem normális, de már beletörődtem), 41-es lábmérettel rendelkezek, tehát a m. öcsémmel majdnem egy cipőben járunk. Ez így mennyire normális, illetve milyen gyakorisággal fordul elő hasonló?


Egyébként azt is érdekesnek tartom, hogy a mostoha bátyámmal egy magasságban vagyunk (23/F), de Ő 42-es cipőket hord, szóval nem értem az összefüggéseket.



2022. jan. 2. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne összefüggés? akkor egy 180cm magas férfinak nem lehet 42 es lába? De igen. Valakinek ekkora valakinek akkora. Volt 160cm es lány ismerősöm 40 lábal és volt ugyan ekkora 36 os lábal is.
2022. jan. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elegge.

Nővérem 170 centi 43as lábbal

En 178 centi 39 essel

2022. jan. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen változó és nem feltétlenül függ a testmagasságtól. Én 170 centi vagyok 38-as lábbal, barátnőm is 170,de 41-es lábbal. Alacsony nő nagyon nagy lábbal nem elegáns pl. magassarkú cipőben, de ezt leszámítva teljesen mindegy, kinek mekkora.
2022. jan. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kamaszkorban nagyon gyakori. Ugyanis előbb a lábméreted nő, aztán hozzá a magasságod. Ezért volt 14 éves korában az öcsémnek 40-es lába a 165 centijéhez. Aztán egy év alatt ő lett az első a tornasorban, hozzánőtt 10 cm-t. 😁
2022. jan. 3. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen,a lábméret mindenkinél más.Nekem 170 centis lányként 43 as,de a barátnőm,aki majdnem 180,neki csak 40 es.
2022. jan. 3. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A különbség az, hogy az öcséd fog még nőni akár 30 centit is, te viszont már nem, a magasságod arányos a lábméreteddel. Ő meg hozzánő.

Egyébként én ismerek 180 cm magas srácot 47-es lábbal, a 193 centisnek meg csak 43-as. Gimiben is volt egy 185 cm magas lány osztálytársam, aki csak 38-as méretet hordott, ami átlagos, a 160 centisnek meg 39-40-es kellett.

2022. jan. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!