Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha végignézhetném valakinek a...

Ha végignézhetném valakinek a Gyaki lapját, a feltett kérdeseit, és az adott válaszait, üzeneteit, akkor egy óra múlva összeállíthatnám meglepő pontossággal a személyiség profilját ?

Figyelt kérdés

2022. júl. 10. 18:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Mert nekem például bizonyos kommentjeimet a frusztráció szülte, és sok mindennel nem értek egyet már utolag, csak itt írtam ki magamból a feszültséget. Ezt persze már megbántam. De rólam max annyit állapíthatnál meg, hogy valami rossz lelkiállapotban lévő srác ez
2022. júl. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb esetben nem.

Legfeljebb annyit tudnál meg rólam, hogy szeretek fözni, új receptekkel kisérletezni, egészségügyi kérdésekben és fogyás témakörben tájékozott vagyok, de más egyebet nem igazán

2022. júl. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem se. Mondjuk rólam annyit tudnál meg, hogy a hülyeségeket elég nyersen rakom helyre.
2022. júl. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Az hogy te mit 'tudsz meg' magadról a kérdéseid alapján, még nem jelenti azt hogy egy másik személy nem juthat mélyebb értelmezésekre. De azért köszönöm. Az enyém alapján szerintem elég komoly 'látleletet' fel állíthatna valaki. :)
2022. júl. 10. 18:55
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Erösen függ attól, miket kérdezel, milyen kérdésekre válaszolsz, milyen stílusban, és közben mennyi infót adsz meg magadról.


Itt írogattam valakivel, aki semmilyen személyes adatot nem akart megadni magáról, sem név, sem lakhely, semmi, ennek ellenére kb 20 hosszabb üzenet alapján tudom, melyik településen él, és azt is egy telefonhívásba kerülne megtudni, mi a neve, mert a munkahelye is ismert.

Az emberek többsége észre sem veszi, mennyi mindent elmond magáról véletlenül.

2022. júl. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Maximum az érdeklődési körét tudnád megállapítani, de még ezt se biztosan. Ismerek olyan komoly fizikust, orvost, akik szívesen szórakoznak beszélgetős oldalakon. És akkor mi van? Egy személyiségi profil állításhoz azért nem elég egy- két internetes kérdés, válasz.
2022. júl. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 B2man ***** válasza:
100%
Megpróbálod? Minden kijeléntesedért felelősseg is vállalva...
2022. júl. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Inkább a kérdések és a válaszok stílusa témaköre az érdeklődés a jártasság stb. alapján gondoltam összerakni. Nem pusztán a száraz adatokból, amit elkotyog valaki.
2022. júl. 10. 19:04
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
5# Teljesen más egy kétszemélyes privát beszélgetés. Ott ismerkedünk a másikkal és így vagy úgy információkat gyűjtünk.
2022. júl. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 qkker1 ***** válasza:
82%
Próbáld meg, googleval rá lehet keresni egy adott nick hozzászólásaira, kérdéseire. Max röhögünk néhányan.
2022. júl. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!