Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más fiúk is vannak akik...

Más fiúk is vannak akik amikor gyerekek voltak inkább a lányosabb játékokkal szerettek játszani? A szüleitek mit szóltak hozzá? Az enyémek teljesen ki voltak, csak akkor nyugodtak meg amikor hazahoztam az első barátnőmet.

Figyelt kérdés
Emlékszem hogy apám folyamatosan focira és mindenféle Kamionos meg egyéb autós találkozóra húrtcibált amit utaltam, mert azt hitte hogy emiatt biztos meleg vagyok, És így majd nem leszek az XD
2022. júl. 10. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én lányként szerettem a fiús dolgokat, autós, motoros játékok, mortal kombat, de nem lettem lezbikus.
2022. júl. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Magamtól nem igazán érdeklődtem a lányos játékok iránt, ami azt illeti, viszont a húgommal annak idején szívesen eljátszogattam például pony lovakkal meg egyéb lányos dolgokkal. :D

19F

2022. júl. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lányosabb játékokkal nem nagyon játszottam, viszont ovisként nagyon szerettem a Sailor Moont nézni a tévében, és csak később tudatosult bennem, hogy ezt talán nem kellene olyan büszkén felvállalni mások előtt 😄


28/F

2022. júl. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

A 3-as írásáról eszembe jutott, hogy én amúgy egy-két éve nagy Miraculous fan voltam. :DD

Nem tudom vágod-e mi az, de nem nagyon hirdettem senkinek, mert eléggé lányoknak való sorozatnak tűnt nekem. DDD

2022. júl. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Ismertem ilyet, most egy nő férje és több gyerekük van.
2022. júl. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!