Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Messengeren írt tegnap egy...

Messengeren írt tegnap egy srác, alig ismerjük egymást. Eleinte válaszolgattam neki illendősègből, de már egyre kínosabb volt, amikor még éjfélkor is nyomta, de elköszöntem tőle , gondoltam, le van zárva ?

Figyelt kérdés
Erre reggel 7 órakor újra rákezdett. Nem akarok vele sem levelezni ,amúgy is rühellek pötyörèszni. Semmit nem akarok tőle,de ha akarnèk se lógok a telón hajnaltól éjfélig. Megírta, hogy kirúgták a munkahelyéről, de ehhez nekem mi közöm, nem is értem. Letiltsam, vagy megírjam neki, hogy hagyjon ,már tiszta kellemetlen ?

#Ramtelepszik
2022. júl. 13. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem írd le neki, hogy ez mennyire kellemetlen számodra
2022. júl. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj válaszolgatni olyan embereknek akiket alig ismersz, még illendőségből sem. Ha nem írsz neki, abba fogja hagyni.
2022. júl. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Én azt mondom, fő az őszinteség. Meg kell mondani őszintén, hogy figyelj, nem szeretnék veled beszélni. Le is tilthatod aztán annyi.
2022. júl. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor egyszerűen csak nem szoktam válaszolni. Ha nagyon friss az ismeretség, abbanagyja.
2022. júl. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
No vagy? Ha igen, akkor ismerkedni akar, mondd neki h ne haragudj, de nem akaesz ismerkedni, beszelgetni
2022. júl. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Én letiltanám. Az ilyen ha leírod neki hogy nem érdekel, úgyis átkozódni fog.
2022. júl. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, igaza van mindenkinek. Megírtam néhány szóban, aztán letiltottam, így a legtisztább. És máskor tényleg illendősègből sem fogok válaszolni, vagy már nem is tudom. Szoktam sütni tortákat és süteményeket, tegnap egy nagy emeleteset sütöttem és azt tettem ki az idővonalamra és azzal kapcsolatban írt, hogy milyen szép, meg ilyenek, de aztán nagyon úgy èreztem, hogy rámakaszkodott.

Köszi mégegyszer.

2022. júl. 13. 19:23
 8/10 anonim ***** válasza:
csak akkor kell alkalmazni a letiltást ha nem tudatosul benne hogy neked nincs kedved beszélgetni, szóval vagy egyből ezzel kezded, vagy azt alkalmazod hogy 1-2 napos válaszidőd van, és ha rákérdez akkor mondod hogy nem szeretnél. egyből tiltani tényleg elég illetlen, ha már ehhez is van szokva sok ember
2022. júl. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
bocsi utolsó vagyok, nem láttam az utolsó válaszod, szerintem kár volt tiltani egyből ha meg is mondtad, csak ha nem bír magával és nem értiu, de te döntésed
2022. júl. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Tiltottam, mert délelőtt is írt, nem válaszoltam, el sem tudtam olvasni még, de egy óra múlva már újra írt, hogy " csak nem baj van ? "

Jobbnak láttam már így.

2022. júl. 13. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!