Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van itt ennyi idegbeteg...

Miért van itt ennyi idegbeteg és bolond ember?

Figyelt kérdés

Feltettem egy kérdést a túlsúlyos emberekről, ami semmi bántó nem volt, erre rögtön elkezdtek sértegetni, volt, aki olyat írtam priviben, hogy öljem meg magam.

de szinte akármilyen témában teszek fel kérdést, megjelenik pár önkéntes pszichológus, és megállapítja, h azért nem iszok tejet, mert nem szeretett anyám stb.


komolyan érdekelne a válasz, hogy ezek az emberek frusztrált munkanélküliek, vagy mitől van ennyi kattant ember itt.



2022. júl. 14. 09:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Idegbeteg bolond emberek mindenhol vannak. Ha olyat irnak neked hogy öld meg magad azt jelentsed a gyakorikerdeseknek.
2022. júl. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1: üzenetet hogy lehet jelenteni?
2022. júl. 14. 10:06
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2: csinálsz egy screenshot-ot, és elküldöd az info@gyakorikerdesek.hu-ra.
2022. júl. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%

Láttam azt a kérdést, idiótán gondolkodsz, mégis mit vársz tőle?


Nem arra kell hallgatni, aki magán demonstrálja a dolgokat, hanem arra, aki korrekt magyarázatot tud adni. Itt vagyok én, összezabálok minden szart, alkohol is van a képletben meg jó sok édesség. Mellé edzek, de az étrendem gatya. Kockás a hasam.


Ha én elmondom bárkinek, hogy mi van a hűtőmben és ő ebből azt veszi le, hogy neki az én életmódom elég ahhoz, hogy úgy nézzen ki, mint én, csúnyán rá fog baszni valószínűleg.

2022. júl. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

#3 És akkor mit csinálnak?

Kérdező, ezek az emberek a való életben minden izmukat megfeszítve erőlködnek, hogy a normális bárminemű látszatát tudják kelteni, így a nap végén, amikor végre levehetik az álarcot, akkor valahol le kell vezetniük a felgyülemlett bennük. Nem tisztem diagnosztizálni az ilyenek, de a szolidaritás kedvéért megosztok én is sztorit.

2 évvel ezelőtt meghalt a macskám és ezzel kapcsolatban egy betegségről tettem fel egy kérdést, majd a semmiből jött egy privát üzenet, hogy “kedves kérdező, ásd el magad a szeretett macskád mellé”.

2022. júl. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
(Bocsi a helyesírási hibákért, most látom csak)
2022. júl. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%

Te vagy az idegbeteg😡🤬

Még hogy én idegbeteg...mit képzel ez magáról?!😤

2022. júl. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#5: letiltják az illetőt.
2022. júl. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
En meg sose olvastam el pm uzit itt 😀 torold egybol azt annyi. Ha meg vmi elettelen elkezd vhol rinyalni nezd levegonek vagy kovesd ki a kerdest.. folos vizazni egy noname emberrel. Ugyis csak fel akar baszni 😀
2022. júl. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert Mo.-n élünk.
2022. júl. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!