Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 34 èves múltam. Az azonos...

34 èves múltam. Az azonos koru ff-i. ismerőseim közül èn nèzzek ki a "legfiatalossabban",a trafikban 10/6 x elkèrik a személyit.Jó pàr ève, âlt. 23-24 -nek gondolnak. Mi ez? Meddig tart? Mi a " csúcs"? Önismeret? Genetika, vagy vmi màs*?

Figyelt kérdés

Keress ősszhajszàl, szemkörnyèki ràncot.

Félek, nem találsz.



#önismeret #Emberi kor #Őssz haj
2022. júl. 14. 17:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Csak én nem értem, hogy mi a kérdés?
2022. júl. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Most kerdezel vagy felvagsz? 😀 Altalaba engemis min 5evvel fiatalabbnak neznek 🤷 orulj neki..
2022. júl. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Magyarul annyira fosol az öregedéstől, hogy most idejöttél verni magad a kinézetedre?
2022. júl. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szuper. Én is fiatalabbnak nézek ki. És akkor mi van?
2022. júl. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%

40 fölött már azokról a férfiakról is meg lehet mondani, hogy nem harmincas éveik elején járnak, akiknek nincsenek ráncaik. Ismerek én is ilyeneket, hogy nulla ránc, mégis látszik a kor rajtuk. Mert az arc szerkezete átalakul, zsírveszteség keletkezik itt-ott, pl. a szemek alatt.

Még pár évig élvezheted a gyerekes kinézeted, de aztán már nemigen.

2022. júl. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

Megereszkedik a száj környéki bőr is 40 körül. Az orrtól lefelé az álladig kialakul majd, ha nem is ránc egyelőre, de amolyan választóvonal, ahol látható, hogy az arcod bőre megereszkedett, középen, a szád alatti és feletti rész amolyan besüppedt kinézetet kezd majd felvenni, a mellette jobbra, balra lévő területekhez képest, hiszen a szád alatt-felett feszes lesz a bőr, míg kétoldalt nem.

Te majd hirtelen fogsz beöregedni, és tata kinézetűvé válni.

2022. júl. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Kérdés: van aki ( jóval ) lassabban öregszik.. mint a többi?

Vagy ez már túl "egos"?

2022. júl. 14. 19:08
 8/17 anonim ***** válasza:
Persze van. Genetika, sport, nyugis elet
2022. júl. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló fiatalos vagyok pedig emúltam már negyven. Multkor egy ovoda mellett mentem el, és az ovoda udvarárol rám kiáltott az ovonéni, hogy "mit keresek ott kint ? hogy merészeltem kimenni ? azonnal menjek vissza mert szól anyukámnak"

Alig usztam meg, ha nincs nálam személyi, akkor bevitt volna és a sarokba állít.

Szóval a fiataloságból is lehetnek kellemetlenségek.

2022. júl. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Az utolsó irónia...de èrtelek.

És engem ki ért meg?

2022. júl. 14. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!