Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mivé lettem? A magasról a mélybe!

Mivé lettem? A magasról a mélybe!

Figyelt kérdés

Semmi nem tesz boldoggá! (néhány önfeledt ámbár hasztalan órán kívül sosem mosolygok) Az ország egyik legjobb középiskolájában végeztem könnyedén felvettek az egyetemre kb tanulás nélkül de lusta voltam és kiraktak! Nem törődtem senkivel és semmivel. Szerettek a nők, barátként s egyéb területeken is :D, az IQm üti a 140 et, sportoltam,hobbiból és magasabb szinten is. Mindig emberek vettek körül bárhova mentem, most semmi, a hülyeségeim miatt elveszítek mindenkit. Nincsenek céljaim. Verekszek nem törődök azokkal sem akik még mindig mellettem vannak csak eltaszítom őket. Egy nárcisztikus looser vagyok!

22/F



2013. okt. 14. 02:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Öreg hiba, ha az ember egyszer-kétszer megtapasztalja, hogy milyen a legjobbnak lenni, akkor utána elvész a belső motiváció. De ezt elő lehet állítani mesterségesen is némi akarattal: tűzz ki jó célokat, amelyek másoknak is hasznosak, aztán valósítsd meg őket.
2013. okt. 14. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talpra kell állni. A lecsúszást segítő dolgokat hanyagold (verekedés) tegyél mindent máshogy egy darabig mint most. Idővel megszokod, ez segít. lassan lassan fellendül minden. Azaz. Nem beszélgetsz? Szánd rá magad és ismerkedj, beszélj, bármiről és bárkivel a tv játék stb helyett. Ha az életben nem jön a rossz, nem tudod azt sem mi a jó, mert nincs viszonyítási alap. Mindenből van kiút.
2013. okt. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ahogy látom Te is tudod, hogy gond van és azt is hogy mi az. A következő lépés hogy apránként változtass a hibáidon. Keress célt ami miatt érdemes küzdeni és próbálj meg változtatni a szokásaidon.

Persze egyszerre nem fog menni; haladj kis lépésekkel. Gondolj vissza arra az időszakra amikor még minden rendben volt és vedd számba azóta miben változtál...

2013. okt. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2013. okt. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

140-es IQ-val már azért egymagad is rájöhetnél, hogy mit hibáztál, és miként állj helyre.

Bár szerintem az egyik bajod épp az, hogy az egód jóval veri az IQ-dat.

2013. okt. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Angelik@ ***** válasza:

Nem lehet mindig minden tökéletes.

Mikor ott volt a lehetőség, nem élvezted, lusta disznó voltál és most botránkozol?!:D

Ha valóban okos vagy, akkor rég rá kellett volna jönnöd hogy a verekedés/agresszió az egyszerű emberek fegyvere.

2013. okt. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Jó lesz az 40-es IQ-nak is.
2013. okt. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, a szüleid eltartanak. Öreg hiba. Szakadj el, hogy magadnak kelljen gondoskodni magadról.
2013. okt. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!