Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Előfordulhat olyan hogy egy...

Előfordulhat olyan hogy egy 16 éves érettebb egy 26 évesnél? Meg felnőttesebb gondolkodású

Figyelt kérdés
2022. júl. 17. 08:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet. Én is későn érő voltam, a nálam jóval fiatalabbak már egy-két gyereket neveltek, én meg képtelen voltam elkötelezni magam.
2022. júl. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Ritka, de lehetséges. Az is lehetséges, hogy ez azért van, mert szegény 26-osnak van valami eü.-gondja.
2022. júl. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem nem. Az összes tini erettebbnek hiszi magát a korosztalyanal, kozben meg nem azok csak max felnőtt szerepbe lettek kényszerítve.


Ha csak saját magamból indulok ki(mint szintén szülősített gyerek) 16 és 26-30 közötti eletkoromban teljesen más voltam.


Aztán persze lehet tovább árnyalni a dolgokat. Vannak akik soha nem nőnek fel, vagy majd csak 40+ után vetkőzik le a hülyegyerek stílust.

2022. júl. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 gagexbabexx ***** válasza:
100%
Igen.
2022. júl. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Ismerek egy 12 és 13 éves gyerkőcöt, akik adott dolgokban jóval érettebbek, intelligensebek, mint idósebb embertársaink.


Nyitott vagyok minden generációra s szinte keresem, válogatom a kivételes személyeket.


Nyitottság, illem, elméletek, eszmék, vulgáris dolgok nem érdeklik őket, kíváncsiak, befogadóképességük csodás... stb.+nyitottak minden generációra szintén.


Pl az általam említett gyerkőcök sokra fogják vinni a maguk ágán.


Egyiküknek művészethez megvan azon motoros képességek halmaza, amelyet úgy nevezünk tehetség s ezt a személyisége csak fokozza.


Másikuk pedig elméleti, szellemi dolgokban van ott.

Még a politikát is úgy fújja, hogy egy 60pluszos politikában elhelyezkedő barátom is csak nézett, mennyire tisztában van a gyermek a dolgokkal.


Remélem találok még hozzájuk hasonló fiatalt.

2022. júl. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elképzelhető, fogod a legérettebb 16 évest, mellé rakod a leggyerekesebb 26 évest, és teljesül a feltétel. De ez töredéke eset annak, mint ahány 16 éves érettebbnek gondolja magát a koránál
2022. júl. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, főleg, ha a 26 éves szellemileg vagy szociálisan elmaradott.
2022. júl. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, előfordulhat.
2022. júl. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, hogy a 16 éves min ment keresztül.
2022. júl. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!