Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok és multkor azt...

16 éves vagyok és multkor azt álmodtam hogy kimegy wc-re és arra keltem fel hogy bepisiltem. Máskor is előfordulhat? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2008. aug. 23. 05:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Hu basszus, ma pont ezen gondolkoztam h ez lehetséges e..én is 16vok,am remélem h többet nem fordul elő veled..am nem értek hozzá,csak elakartam mondani h milyen érdekes h pont ma gondolkoztam ezen..telepátia:)

AM most h jobban bele gondolok lehet h azért pisiltél be mert h sokat ittál lefekvés előtt..

2008. aug. 23. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
SZia!ÉNis 16 éves vagyok és olyan 3 éve történt ilyen velem hogy aludtam és pisilnem kelett és álmomba azt álmodtam hogy a wc-n vagyok és hát zthittem valójában a wc-n vagyok és bepisiltem:S
2008. aug. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%
Nagy kaland. Legközelebb próbálj felébredni. Mert 4 évesen még nem ébredsz fel de 16?
2008. aug. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Én is szoktam azt álmodni, hogy pisilek, de én rögtön felkelek. Szerintem ha ilyet álmodsz, próbálj meg koncentrálni és felkelni. Vagy keveset igyál este, hogy ne forduljon elő még 1x.
2008. aug. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
88%

szerintem ez sok mindenkivel előfordult már...

Én meg egyszer ugyanezt álmodtam,és felkeltem:rohantam a wc-re!:D

2008. aug. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
A barátnőm is így járt egyszer, egy hétig nevetett saját magán. Nincs ebben semmi, bárkivel előfordulhat. Az én párom rendszeresen "szerel" álmában, és mondja is nekem, hogy melyik szerszámot adjam a keze alá :)))
2008. aug. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Ez velem is megesett régebben. És érdekes nekem is olyan 15-16 éves koromban.
2008. aug. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

Én alvajáró vagyok és velem egyszer olyan történt hogy anyám mesélte hogy éjszaka a szoba közepére akartam pisilni :S hát nagyon ciki volt és ráadásul nem is emlékszem rá.

Meg még mesélték a szüleim hogy éjszaka mászkálok meg furcsa dolgokat csinálok...

Már gondolkoztam rajta hogy kikötöm magamat az ágyhoz

és 17 éves vagyok

2008. aug. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
Nekem csak óvodás koromban volt ilyen, de akkor állandó jelleggel, aztán megtanultam hogy ébredjek fel mikor álmomban wc-re megyek:) De addig sok gondom volt ezzel, állítólag valami oka van az ilyennek, úgyhogy ha többször előfordulna menj el orvoshoz.
2008. aug. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is alvajáró vagyok, én az ablakot nyitottam ki, hogy menjek wc-re, még jó hogy az anyám ott volt, mert megkérdezte hova megyek, és ekkor ébredtem fel. De emlékszem, hogy azt álmodtam hogy megyek wc-re. A negyediken lakunk...

Szerintem ha egyszer előfordul ilyen az emberrel hogy bepisil, még nem gáz, ha máskor is bepisilsz, el kell menni orvoshoz (lehet hogy pszichológushoz is).

2008. aug. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!