Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan jössz ki a fizetésedből...

Hogyan jössz ki a fizetésedből? A folyamatos drágulások miatt volt, amiről le kellett mondanod, vagy úgy gondolod, hogy a jövőben le kell róla mondanod? Ha igen micsoda?

Figyelt kérdés

Én egy ideje járok Thai-Boxolni, (csak az veszek tömegközlekedésre jegyet, illetve a Thai Box bérlet) de úgy gondolom, hogy lehet a jövőben le kell az edzésről mondanom, és csak itthon edzeni saját testsúllyal.


Illetve az lenne a kérdésem még, hogy mikor jön el az a pont az életedben (ha még nem jött el), hogy a fizetésedből napról napra fogsz élni?


2022. júl. 17. 17:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Ételből eddig a sajtokról mondtam le (drágább lett, és mintha rosszabb minőségű is), illetve ugyan ezt vettem észre a felvágottakról is. Illetve nem iszok már Jegeskávét egyáltalán, rendelni sem rendelek nagyon, és a cukros üdítőket is max heti 1 üvegre korlátoztam.
2022. júl. 17. 17:19
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Mivel nincs családom, sem párom jelenleg, ezért megleszek. Valószínűleg az utazások ritkulnak (belföldi vonat, semmi egetrengető nem lenne), halasztom az autóvásárlást, jobban meggondolom az apró kiadásokat (pl. rendelés, barátokkal kajálás, stb.).


Eddig is spórolós voltam, mert gyűjtöttem 1-2 nagyobb tételre, de sajnos muszáj jobban észnél lenni a jövőben.

2022. júl. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Még viszonylag jól, most max. a 1/3-át tudom megtakarítani. Napról napra élés a mostani fizetésemmel akkor lenne, ha a boltokban minden a 2-3-szorosára drágulna a mostaninak. Persze nem áll szándékomban ezt megvárni, már elkezdtem nézelődni jobban fizető munkahely után.
2022. júl. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerencsére euróban keresek, forintban költök,így még úgymond nem visel meg drágulás.
2022. júl. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Már nem járok prostituáltakhoz. Ja és nuku kaja rendelés.😢
2022. júl. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, úgy néz ki az építkezés nem fog megvalósulni így. Szóval van egy telkem, ami viszi a pénzt így (hitel törlesztő, közműbevezetések már elindultak, tervezés megy, ezeket már nem éri meg visszamondani)
2022. júl. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Eddig még nem igazán vettem észre, pedig van állandó, eü.-s kiadásom, de azt érzem, hogy nemsoká meg fogom érezni kissé. Alapból minimál-életet élek, ami részben e tekintetben jó, de ha ennél is lejjebb kell adni... Akkor már gond lesz/lehet.
2022. júl. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
100%
Egyelőre teljesen jól, de szeretnék a jövőben is legalább annyit félretenni, mint most, mert önerőt gyűjtök lakásra. Amiről lemondtam, arról is azért mondtam le, mert egyszerűen felcsesz a tudat, hogy ennyibe kerül, holott egy hónapja még feleannyi volt. Így amiről lemondtam, a kajarendelés, sajt, a kávé amit eddig ittam, most olcsóbbat veszek helyette.
2022. júl. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem eddig valtozatlan, tudok felre is tenni
2022. júl. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!