Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éjszaka milyen kalandokat...

Éjszaka milyen kalandokat éltél már át? Top3

Figyelt kérdés

2022. júl. 18. 03:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Bepisiltem gyerekkoromban.
2022. júl. 18. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%

Elhaladtam egy sötét, kihalt utcán valahol fent a Budai hegyekben, ahol épp erdős rész volt, erre az egyik bokorból hirtelen kiszól egy hang:

"- Hé, öcsi!"

Elkezdek mint az állat rohanni, erre:

"- Hé, most meg hova szaladsz? Állj meg! Nem hallod?!"

Az utca végéig meg sem álltam, a tüdőmet kiköptem, de szerencsére a hang tulaja nem jött utánam.

2022. júl. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

Munkából mentem haza, direkt a rendes úton, ahol van közvilágítás, szándékosan az úttesten, nem a jóval sötétebb járdán.

Egy elég ijesztő férfi (rendes ruhát viselt, nem volt alkesz, de fejben nem volt rendben), követett az állomástól, és majdnem megerőszakolt.


Amikor ráordítottam meg reflexből megütöttem (járok önvédelmire), elszaladt. Gondolom rájött, hogy sokat kockáztatna, mert én nem olyan lány vagyok, aki csendben eltűri, hogy bántsák.


Másnap elmentem a rendőrségre, személyleírás adni, de nem kapták el.

2022. júl. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
1%
#3 Személyleírást magadról? Ha jól értem te kezdtél el verekedni. 😂
2022. júl. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

1. Tapolcán aludtam a vasútállomáson egy másfél literes kőbányaival, egy doboz cigivel és egy fél szendviccsel. Hajnali 4-kor indult a vonatom.

2. Győrben, szintén vonatra várva, éjfél körül csatangoltam a városban, amikor a színháznál találkoztam Istvánnal, aki gyakorlatilag hajléktalan volt. Meghívott magához, én meg mentem. Valami elhagyatott viskóban éldegélt, amin még ablakok sem voltak, bent is csak egy ágy, egy lábos meg valami ócska, kidobott szekrény féleség állt. Ott beszélgettünk egy darabig, aztán hajnalban felszálltam a vonatra és hazamentem.

2022. júl. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szombat esténként újságot szoktam hordani. Egyszer télen, mikor már sötét volt az utcán, egy macska elkezdett valami iszonyatos ördögi hangon nyávogni. Azt hittem, hogy valami szörnyet vagy a sátánt hallom, és annyira megijedtem, elordítottam magam, hogy úristen, meg elkezdetem futni. De aztán rögtön feleszméltem, és megláttam, hogy csak egy macska :D
2022. júl. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%
4-es, még jó, hogy semmi közöd hozzá ;), de kezeltesd magad.
2022. júl. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
10%

#8 Értem én, hogy gáz volt az eset, de a világon még senkit nem tartóztattak le azért, mert creepy módon viselkedett. Többszörös verbális zaklatók, az ablakod alatt álló kukkolók ellen sem tesznek semmit a rend éber őrei. Én a helyedben nem mertem volna bemenni a rendőrségre, mert nincs értelme, plusz még ugye te kezdtél el verekedni, ha jól értem...

Lehet ő is feljelentést tett egy másik rendőrörsön, hogy egy kattant nő random elkezdte ütni az utcán, miközben a kocsmából tántorgott hazafelé. 🤣

Honnan tudod, hogy meg akart erőszakolni? Lehet, csak ki akarta verni rád egy bokorban. 😆 Azt nem írtad, hogy elkezdett fogdosni, vagy ilyesmi. Ha igen, akkor már egész más a helyzet.

2022. júl. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
Éjszaka megpróbáltam legyorsulni a rendőrt amikor meg akart előzni, hogy igazoltasson, mert civil kocsival volt. Hazafelé pont a házunk előtt igazoltattak gyalog, aztán nem értették mi van. Kivilágított utcán szex autóban
2022. júl. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
Én hajnalban jártam dolgozni biciklivel. A hegyen laktunk, körben erdő, kukoricás. Ez ősz elején volt, még nem volt teljesen világos. Megszoktam, hogy soha, senkivel nem szoktam találkozni így hajnali fél 6.körül.Most is tekertem szépen, amikor a hídhoz értem, akkor egy kéz csak úgy kinyult a híd alól, a bokámat akarta elkapodni, én meg mint az őrült a keze felé rúgtam, és tekertem mint az őrült! Nagyon megijedtem. Ez egy olyan híd volt, ami alatt sín van, ott mennek a vonatok. Biztos valami csöves lehetett, de rám hozta a szívbajt így nőként.
2022. júl. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!