Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ismerősöd, rokonod,...

Van olyan ismerősöd, rokonod, családtagod aki olyasmit tett ellened, ami miatt annyira meggyűlölted, hogy többet beszélni sem akarsz vele? Ki ő neked és mit tett, hogy így érzel iránta?

Figyelt kérdés
2022. júl. 19. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyűlölöm, szeretem. De soha többet nem vagyok hajlandó vele kapcsolatot tartani amiatt, amit a szüleimmel és velünk tett. Nem tudok gyűlölni. Viszont kiejtem a látókörömből. Ennyi volt.
2022. júl. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1: alapból nem tudsz gyűlölni, vagy csak őt nem?
2022. júl. 19. 20:47
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ilyen régi barát akivel úgy vagyok hogy nem szeretnék vele többet barátkozni viszont egyáltalán nem gyúlölöm csak nem vagyok már rá kíváncsi mert voltak húzásai amiket nagyon meguntam.
2022. júl. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Munkatárs, aki vallásos, szereti a másikat beégetni. Engem is, mást is már beégetett. Beszéltem vele a korábbi problémákról, de mivel "őt Isten védi", így reménytelen eset...
2022. júl. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Én azokat az embereket utálom akik beleszólnak a kapcsolatomba, tönkreteszik azt!

Például barátnőm barátnője, aki meg se akart ismerni , előítéletes volt és fúrta a kapcsolatunkat!

(Nem akartam, de le lett építve a barátságuk!)

2022. júl. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A csodálatos "majdnem exem", aki hónapokig hitegetett, lelkileg bántalmazott, és megerőszakolt.
2022. júl. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Van, sajnos. Az Igazgatóhelyettes...Folyamatosan terrorizált lelkileg, végén már nem bírtam és összeestem.
2022. júl. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És utána mi lett, 7-es? Otthagytad azt a munkahelyet?
2022. júl. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
#8, Nem munkahely volt, középsuli. Otthagytam, de 1,5 év félelem jött, mert kiakartak emelni a családból, mindezt azért mert feljelentést tett a fentebb említett illető.
2022. júl. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!