Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ekkora baj az, hogy...

Miért ekkora baj az, hogy szép vagyok? Az összes barátnőm irigy?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz az életem. 18 éves vagyok és 3 éve modellkedek, szóval gondolhatjátok mennyire jól nézek ki. De én nem tehetek erről, egyszerűen így születtem, nem kellett semmit sem megműteni, magától szép nagy a cicim, telt az ajkam. Na de az összes barátnőm irigykedik rám. Azért is utálnak, mert akármennyit ehetek, akkor is modellalkatom van. Múltkor egy barátnőmmel találkoztam, beültünk a mekibe, mert nagyon meleg volt, és ott legalább megy a légkondi. Szegényem egy sajtburgert evett csak, mert nem akar még jobban meghízni, így is már 80 kg. Én ettem egy nagy bigmac menüt, egy fagyit, és még kértem nugetseket is. Ő le volt sokkolva és kérdezte hogy hánytatom magam? De nem, sosem hánytattam magam, akármit megehetek, akkor is modellalkatom van és nem hízok, kocka hasam van.

Nem akarok villogni, mert nem vagyok egy Palvin Barbi, de amit a modellkedéssel kerestem, már vettem Budán 2 lakást, egy terepjárót, vannak megtakarításaim, befektetéseim, de ezekért is utálnak, irigyelnek!

Pedig én nagyon megdolgoztam a sikerért!

Mit csináljak, hogy ne irigykedjen rám mindenki, ez annyira méltatlan dolog, tök igazságtalan, kiakadok!


2022. júl. 20. 13:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon unod a nyáriszünetet, igaz? 😅
2022. júl. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Ne haragudjatok, mi is unatkoztunk annak idején nyáron. De azért ennél jobban is el tudtuk foglalni magunkat.
2022. júl. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Kezdődik a széplány szappanopera 34. évadja...? :-D
2022. júl. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Ez a kérdés egyértelműen csak kitaláció
2022. júl. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Jaj Kérdező én is pont így vagyok. Múltkor elvett egy török milliomos és a barátnőim annyira irigyek voltak. Pedig nem tehetek róla, hogy szép vagyok, kedves, szerény és milliárdos a férjem..
2022. júl. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Kezdődhetne már a suli ...
2022. júl. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%

Napi gazdag lány sztori.

Majd mit mond akkor a 80 kilós barátnő, ha elkezd látszani rajta a terhesség! Mert múlt héten ugye terhes volt.

2022. júl. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
7: ja-ja.... :-)))))
2022. júl. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Tegnap regisztráltam, nem tudom miről beszéltek.
2022. júl. 20. 14:08
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
És miért gyerekvállalas-nevelés a témakör? 😄
2022. júl. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!