Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez a személyiség...

Szerintetek ez a személyiség mennyire toxikus?

Figyelt kérdés

Van egy kolléganőm, és hát elég fura természete van.

Állítólag a múltja miatt lett ilyen. Kifejtem kicsit.

Nagyon jóba voltunk eddig, mindent elmondott ami nyomta a lelkét, én pedig próbáltam segíteni neki.

Van egy szeretője a munkahelyünkön, még róla is. De mikor vele van, akkor velem valahogy nem tud normálisan beszélni csak nagyképűen, flegmán.

Na ezért össze is vesztünk hogy akkor minek hordja le előttem az embert ha utána velem faszoskodik mikor vele van.

És ő olyan, hogy ha valaki elkezd vele veszekedni, fogja és szó nélkül otthagyja és ő sértődik meg akkoris ha ő csinálta a problémát. Tipikusan olyan ember akit a világon senki sem bánthat meg, de neki joga van mindenkit és még ő is van fellázadva utána. Próbáltam már neki mondani hogy ezzel el fogja veszíteni az embereket maga körül, de akkor jött az hogy én ne szóljak bele mert nem egy fiatal fogja megmondani hogy mit csináljon (22 vagyok).

Valamiért mostanra ha meglátom ilyen szeretet és undor között libeg a mérce pont ezek miatt. Ha én megsértődök rá mert valamit ő csinált, még ő néz utána engem levegőnek és nem szól hozzám.

Én pedig ki nem állhatom az ilyen embereket akik csak akkor mutatják hogy fasza minden mikor te alkalmazkodsz hozzá, de ha már picit nem így van, megsértődik jogtalanul.

Vélemények?



2022. júl. 22. 06:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős az ilyen, nálunk is van ilyen. A "főnök" úgy "oldotta meg", hogy elhelyezte egy olyan területre, ahol nem nagyon látszódik, de a "főnök" sem néz rá, viszont kérhet tőle 1000 nap szabit egy évben. Nem lehet az ilyenekkel mit kezdeni, mert idegbetegek.
2022. júl. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
eléggé
2022. júl. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon toxikus. Amennyire csak lehet, a lehető legminimálisabbra venném vele a kapcsolatot.
2022. júl. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!