Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy ember az életemben...

Van egy ember az életemben akivel nem szimpatizálok és eléggé esetlennek tartják őt, akárcsak én, 1-2 közös tulajdonság miatt akaratlanul magamat azonosítom vele, ami elég zavaró tud lenni és önbizalomromboló, mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Nem szeretek megbélyegezni embereket de ez az ember tényleg eléggé egy csodabogár, nyámnyila a mozgása, beszéde, igénytelen, rossz ízlése van, fura szokásai vannak és vészmadár, 30 évesen még szűz

Én most 23 eves ferfi vagyok, figyelek a mozgásra, arra, hogy mit eszek, zene izles terén innovatív vagyok és sokszínű, zenét írok, sokat foglalkozok a hobbimmal, barátnőm van, prosuktív vagyok, igényesen öltözködök, igényes vagyok a környezetemre, mindigis volt egy jó személyiségem de anno én is esetlenebb voltam, tanulás terén lusta, és mégha csokoloztam is lányokkal meg került sor pettingre, nem mertem továbbvinni a történetet, komolyabb randira is feltem elhivni valakit

De az utóbbi években szorgalmasabb lettem, 2 evig biciklis futarkodtam, sportosabb lettem, többet foglalkoztam a hobbimmal, produktivabb lettem, megtanultam recepteket, nyelvet tanultam

Viszont akaratlanul képes az agyam valakit aki nálam alacsonyabb szinten van(rengeteg téren legalábbis) 1-2 tulajdonsag miatt, sajat magammal azonositani, es figyelmen kivul hagy millió aspektust

Mit tehetnék ez ellen a rossz "mindset" ellen?

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2022. júl. 12. 14:21
 1/4 A kérdező kommentje:

Tehát röviden, tömören

Akaratlanul általánosítok, hasonlítgatok és két személyiséget azonosítok pár közös tulajdonság miatt

2022. júl. 12. 14:22
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs szint, mert mindenki egyenlő.

De az igaz, hogy valakit azért piszkálnak, mert ő hagyja. Ha kiállna megáért, abbamaradna idővel. De aki nyámnyila az vessen magára.

Most leírtál rengeteg olyan dolgot, amiben különbözöl tőle előnyökben. Van néhány, ami közös. Írd le egy papírra miben különbözöl tőle és a másikra miben hasonlítasz hozzá. Sok lesz az elsőn.

2022. júl. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, te hogyan látod őt, ő hogyan lát téged, min tudnátok változtatni. Érdemesebb egymást megismerni, mert akkor könnyebben el lehet a másikat viselni.
2022. júl. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem kedveled, minek foglalkozol vele?

Ő lehet, hogy nyámnyila, de te meg egy rettentően merev, görcsös figura lehetsz. Mindenkinek vannak hibái és nincs olyan, aki mindenkinek szimpi lenne, ezt el kell fogadni.

2022. júl. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!