Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kb. mennyibe kerül egy ilyen...

Kb. mennyibe kerül egy ilyen esküvő?

2022. júl. 22. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
A vendégek számát és a mai árakat figyelembe véve, minimum 3 millió.
2022. júl. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

A helyszínt és a kivett lakosztályokat számolva, jó ha megállt 10 milliónál.

Egy sima menü újabban még egy Rácz Jenőnél is 100-150ezer és az nem lakodalmas, tortával, italokkal és minden firlefánccal.

2022. júl. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Haha :D Ennél sokkal csírább, vidéki esküvőre számoltunk 5.5-6 milliót 80 főre
2022. júl. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3

2-es vagyok


Csak nem volt kedvem semmilyen falusival vitatkozni, ahol napokkal előtte rotyogtatják az udvaron a töltött káposztát és az anyós süti a sütiket, miközben a vendégek a hónuk alatt hozzák napokkal előtte a baromfi hozzájárulást, hogy


EZ, nem AZ!


A Budavári Lovarda bérleti díja 1,5M Ft, + dekoráció, kb. a második millió.

Itt 1 főre a lakodalmas menü alaphangon 100ezer + italok

(Nyilván nem Pista bá' savanyú lőréje, 150 Ft-os sörökkel és gatyaszaggató házi pálinkával)

Ruha (nyilván nem kölcsönzői)fodrász, sminkes, zenekar, bérelt autók és egyéb "apróságok" ...összesen 2M, de ezzel tuti keveset mondok.

Egyházi szertartás, templom díszítés 500e-1M Ft(?)

A környező szállodákban 120-150ezer egy 2 ágyas szoba, a pasi rokonságának, barátainak ha csak 10-12-öt vettek ki, már az több millió.

2022. júl. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4

Szerintem a vidéki lagzik 95% mmár nem ilyen.


Voltam videki lagzikban, abból egybe vittünk sütit mint nagyon közeli rokonok.

2022. júl. 24. 21:00
 6/10 anonim ***** válasza:

#5

Mindegy, kedves Kérdező! Van ilyen is, meg olyan is!

Egy vidéki lagzi is már több millió és akkor jön az ütődött Bivalybasznádról és lepontozza azt, aki tájékozott e téren.

Te kérdeztél és gondolom komoly választ vártál!

Ez egy rongyrázós esküvő volt, ahol semmi nem volt drága, Budapest legdrágább helyén, a Királyi várban.


De felőlem lehet akár 3 millió is! :D:D:D

2022. júl. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6-os vagyok

Ja és itt nyilván nem a vendégek hordták össze a sütit, egy menyasszonyi torta önmagában 1,8 M-nál kezdődik.

2022. júl. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
torta 1.8M? hagyjuk már...
2022. júl. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szerintem félrérted.


1. Nem pontoztam senkit.


2. A 3-as válaszoló az elsőre valaszolhatott, aki 3m -et írt, 3m -ből még 10 éve is nehezen jött ki barmi. Ha neki a vidéki lagzija került ~6m -be, akkor ilyen Budai esküvő külföldi vendégekkel legalább 10 es talán az alja. A tortához nem értrk, de 1.4m -et nem hiszem, hogy kiadtak volna.

2022. júl. 24. 22:19
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak a tortához szeretnék hozzászólni! Hasonló kaliberű esküvőhöz volt szerencsém. Na, nem vendégként, hanem dolgozóként és a 8000 eurós tortát repülővel hozták vagy Ausztriából, vagy Svájcból, már nem tudom. Szóval élnek emberek olyan szinten, hogy nekünk hihetetlenek lehetnek a számok.
2022. júl. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!