Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek közül melyik a leginkább...

Ezek közül melyik a leginkább pofátlan viselkedés?

Figyelt kérdés
2022. júl. 22. 22:03
A kérdező szavazást indított:
Hívatlanul, váratlanul beállítani valahová
Meghívatni magunkat valahová, de a vendéglátó ezt esetleg nem akarta
Vendégként meghívni olyasvalakit, akire a házigazda nem biztos, hogy kíváncsi
52 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok választani!

Mindhárom orbitális és kínos pofátlanság.

2022. júl. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bizony nehéz is választani, direkt így írtam ki. Ha nem tudsz egyre határozottan bökni, akkor írd le, hogy melyikeket tartod annak. Őszinte leszek, én sem tudnék egyértelműen választani.
2022. júl. 22. 22:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik ugyanolyan nagy bunkóság.
2022. júl. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Én se tudok választani. Az első is nagyon idegesítő, de így a 3 közül még talán az a legkevésbé kínos. A másik 2 szerintem ember/szituáció függő, pl. lehet, eleinte kínos, hogy vendégként odaviszel egy random embert, de végül jól is elsülhet, ha összehaverkodik a társasággal, stb.
2022. júl. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az első és a 3., holtversenyben. De csak mert szerintem olyan nincs, amit második verziónak írtál... Akit nem látok szívesen, azt nem hívom meg. Mint ahogy nem is engedem be azt, akinek a jöveteléről nem tudtam előre.
2022. júl. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ös, de van ilyen helyzet is, az egy dolog, hogy Te nem hívod meg, de ettől az illető még előhozakodhat vele. Például szóba kerül egy névnapi rendezvényed, és Te eredetileg nem számolsz az illetővel, mert mondjuk nem annyira közeli ismerősöd. De ő megkérdezheti, hogy "és engem nem hívsz meg?", vagy hogy "nekem meg miért nem szóltál?" Te meg reagálsz rá valamit.
2022. júl. 22. 22:53
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
Nekem teljes mértékben a váratlanul beállítás. A másik két esetben fel tudok készülni idegileg arra, hogy jolvan bmeg lesz egy szar napom/délutánom emiatt a tahó miatt, de csak kibirom, míg ha váratlanul jönnek, az full megalázó. Nem vagyok összekészülve, nincs olyan állapotban a lakás, mint amit vendéglátóként szeretnék, 100%,hogy csinálok valamit, amit félbe kell hagynom, és fejben sem vagyok ott, hogy én bárkit szórakoztassak.
2022. júl. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

#6 Akkor kedvesen mosolyogva, ámde határozottan azt mondom, hogy téged ezúttal nem, talán majd egy másik alkalommal. Vagy hogy ez most egy szűk körű buli lesz, nem férnénk el annyian, hogy mindenkit meghívjak. Ennyi.

Üdv, az 5.

2022. júl. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
Kedves 8-as, aki 5-ös is vagy, Te itt helyesen válaszolsz egy helyzetre. Azonban ettől még a másik fél felajánlkozása, pláne ha ezt még számonkéréssel teszi, szerintem nehézsúlyú tuskóság.
2022. júl. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!