Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, férfiak titeket mi...

Fiúk, férfiak titeket mi zavar leginkább egy nő viselkedésében ha szimpatizáltok vele először, mert csinos, de kiderül, hogy van hibája ami miatt nem jön be?

Figyelt kérdés

2013. nov. 10. 16:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Ez elég érdekes egy kérdés,erre szerintem igazából nem lehet válaszolni.

Szerintem senki sem tökéletes,ha olyan a hiba ami javítható akkor meg kell próbálni javítani vagy úgy elfogadni és nem elmenekülni,mert ugyebár ez a legkönnyebb.Tudod mostanság eléggé érdekes minden ,egyre több a válás is mert egyszerűbb megszabadulni a másiktól mint megoldani a problémákat.De akkor mire fel az esküvő?

Nálam amúgy szoros a szűrő,Én is a számomra tökéletes nőt keresem ,de ez úgy is lehetetlenség :) Én akkor koccoltatok valakit ha az nagyon súlyos hibát csinált vagy súlyos természete van de ha nem illünk össze akkor úgy is hamar véget vetünk mindketten a dolgoknak felnőtt módjára.Egykét tulajdonság ami miatt nem szokott érdekelni nő,lány stb :) Na szóval ezek a tulajdonságok:ha nem tud főzni,ha szép időnk van és délig alszik az ágyban,ha fiú barátokat tart akkor az is sztornós :)ha nem szeret mögém ülni a motorra az sem előnyös,de azt még megbocsájtható :)

28F

2013. nov. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%

Még egykét rossz tulajdonság:

Elmegy bulizni is olyan részegre issza magát hogy az már szégyen.Ha drogozik az is kizárt.Akik nem dohányoznak,őket előnyben részesítem.Szeresse az állatokat és ne legyen fapofa :)

2013. nov. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
3 Hogy te milyen felszínes ember lehetsz...pf.
2013. nov. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
4-es, indokolj kérlek! :D
2013. nov. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Indokold!És válaszolj ha már ide benéztél!
2013. nov. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
És még valami:Látom valakire ráillik az ami nekem nem tetszik egy lányban,nőben :)
2013. nov. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nőiesség ellenes az emésztés?
2013. nov. 11. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
1-es biztos fél a nagy sebességtől és félti az életét.
2013. nov. 11. 17:13
 9/15 anonim ***** válasza:
Lol! a 3-as vagyok (az eredeti 3.) és nem látom a saját hozzászólásomat. (kitörölték, vagy én bénázok valamit?)
2013. nov. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
szerintem törölték mert furcsálltam hogy nem látom a 3-as válaszát :)
2013. nov. 12. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!