Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más barátnője is folyton...

Más barátnője is folyton megkérdezi, hogy?

Figyelt kérdés

Például:

- Mit éreztél rajtam, mikor délután a téren sétáltunk?

- Mit láttál rajtam, mikor odajöttél hozzám? (egy stresszes nap után)

- Mit éreztél rajtam, mikor a nyakam csókolgattad?


Meg ilyenek....

Minden nap végén, mikor csináltunk valamit közösen (akármit, pl séta, intimebb együttlét, múzeum látogatás, utazás, közös munka)


És úgy tudom, hogy este ez jön majd.

Én meg nem akarom megbántani hogy de most ezt miért kell mindig megkérdezni.

Már kérdeztem tőle, hogy miért kérdezi, azt felelte, hogy mert erdekli. Aztán két napig "szünet" volt.



2022. júl. 23. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

ezekre milyen választ szoktál adni? pl az első 3 kérdésre?

amúgy szerintem simán megmondhatod neki hogy téged ez bosszant és hagyja abba, ha normális megérti és nem sértődik meg rajta

2022. júl. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Magával van kicsit elfoglalva:D
2022. júl. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1

ezekre milyen választ szoktál adni? pl az első 3 kérdésre?


Amit tényleg latok, érzek rajta.

Például:

hogy jól érezted magad velem, fülig ért a szád, fogtad a kezem, hozzám bújtál

hogy magad alatt vagy és vágysz egy ölelésre, átöleltelek, éreztem hogy erősebben ölelsz, fél kézzel simogattam a fejed, éreztem hogy lássan megnyugszol


Szóval próbálok bőbeszédűbben írni neki, ne csak tőmondatokat, hogy hátha talál fogodzót és akkor jobban tudunk beszélgetni, de csak van hogy egy ❤️-t küld, vagy leirja, hogy szeret. És ezzel el van intézve. Igyekszem bővebben írni már zsibbad az ujjam néha 😃, de vagy csak az előbbiekkel reagál, vagy feltesz egy másik kérdést. Interjúztat....

2022. júl. 23. 21:25
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem, még szerencse. Nem is tudnék ezekre válaszolni
2022. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Eh, az a típusú nő, aki szerelmes magába és számára minden ember csak egy tükör, akiben sütkérezhet?
2022. júl. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2022. júl. 24. 06:45
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az èn felesègem inkàbb felőlem èrdeklődik:

Hazamegyek meloból: Milyen napod volt?

Törtènik valami:Akarsz róla beszèlni? Hogy èrzed magad? Van valami gond?

Szex utàn nem kèrdez, beyzèlgetünk, de nem kèrdezi meg hogy "Jaj milyen volt?"


A te pàrod önimàdó... ÈN... ÈN.... ÈN... Nem hoszem hogy hosszú távú lesz, hacsak nem vagy papucs...

2022. júl. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
A párod énimádó egoista... szakíts vele inkább, mert amint nem fényezed majd, te leszel a pfsz.
2022. júl. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, de a kérdéseket sem nagyon értem. "Mit éreztél rajtam?" Hirtelen azt hittem valami parfümről kérdez ilyenkor, mert kb csak ennek lenne értelme, azt lehet érezni az emberen. Inkább a "mit látsz rajtam" verziót kéne használnia. De amúgy nem, nem minden nő kérdezget ilyeneket. Ennek a lánynak vagy önbizalomhiánya van, vagy pont hogy túlzottan imádja magát.
2022. júl. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is igazából az önbizalomhiány, állandó visszajelzés igénylés jutott erről eszembe. Szerintem van arra esély, hogy azért kérdezget ilyeneket, hogy más szemszögből lássa magát és leellenőrizze, hogy mindent rendben csinált, vagy épp, hogy mit mutatott kifelé. Akár szorongás is állhat mögötte.

Viszont az sem kizárt, hogy önimádatról van szó, és szereti hallani az ilyesfajta visszajelzést.

2022. júl. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!