Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ha 2 hét ismertség...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha 2 hét ismertség után megkérdezi leszek e a barátnője ah nem túl gyors? 17L

Figyelt kérdés
Nagyon sokat találkoztunk ezalatt meg randiztunk én kicsit korainak érzem de valahogy nem akarom megbántani ezzel, mert tényleg kedvelem. Véleményekre lennék kíváncsi.
2019. jún. 20. 10:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha így rákérdez, akkor nem gondolja komolyan. Erre nem kérdezünk így rá, kialakul magától.
2019. jún. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem kérdezünk rá, hogy leszel e a barátnőm?😳 Vagy more gondoltál pontosan?
2019. jún. 20. 10:36
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Tudja, mit akar, és nyíltan megmondja. Próbálj te is így viselkedni!
2019. jún. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Én csak megfogtam a lány kezét és ezzel egyértelmű volt. Ennek 11 nap híján 5 éve. Azóta is együtt vagyunk.
2019. jún. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Ne attól függjön a válaszod,hogy ki szerint korai és ki szerint nem.

Te hogy érzed?

2019. jún. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Egyik barátnőm mondogatja nagyon, hogy ez nagyon korai, ezért gondolkodtam el rajta. Szerintem ettől úgymond sok minden nem változik, most is úgy viselkedünk meg beszélünk egymással mintha hivatalosan együtt lennénk, meg én nem bánnám ha a barátnője lennék, csak nem igazam volt még kapcsolatom és nem tudom, hogy működnek ezek a dolgok.😅
2019. jún. 20. 11:00
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha eleve úgy viselkedtek akkor miért lenne korai? Ne attól függjön hogy leszel e a barátnője hogy ki mit mond.

Tedd azt amit a szíved akár.

2019. jún. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Lehet,h a "leszel-e a barátnője" nála azt jelenti,h lefekszel-e vele...

Erre gondoltál?

2019. jún. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne írjatok már neki hülyeséget...


Válaszolj igent és minden happy lesz.

2019. jún. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen gyorsan történt és nem bántam meg.
2019. jún. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!