Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ötvenes férfi akinekegyik...

Egy ötvenes férfi akinekegyik tetszettem, miért reagált így? Remélem ért valaki a pszichológiához.

Figyelt kérdés
Volt egy férfi, míg tetszettem neki mély,férfias hangon beszélt velem, elfajultak a dolgok, hozzámvágta élőben, hogy ne irogassak neki, nem tetszem neki, hagyjam békén, de annyira furcsa volt, nem normális hangon beszélt, nem is vette elő amély, férfias baritonját mint az elején, hanem nőisen mondta s nőisen gesztikulált is hozzá, mikor mondta, hogy nem tetszem neki.Jóemberismerő vagyok, de nem tudom mire vélni ezt a hangszínt,és a gesztikulálást.

2022. júl. 23. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kipsztotta valszeg a felesége, es azokat mondta neked amikre a felesége kérte.
2022. júl. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
:D Nincs felesége :) Nem tudom egy alapvetően férfias férfi miért beszélt nőiesen... Arra gondoltam részeg, mert furán viselkedett amúgy is, de elvileg ő nem iszik soha....
2022. júl. 23. 21:19
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Vagy csak szimplán olyan szinten felidegesítetted, hogy kikelt magából. De hát egy jó emberismerő ezt fel tudja mérni, ahelyett, hogy hangszínt próbálna írásban elmagyarázni
2022. júl. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem volt ideges, ő kötött belém, én szó nélkül mentem el mellette, ő támadott le, s rögtön ledarálta a szöveget....
2022. júl. 23. 22:14
 5/12 A kérdező kommentje:
én keltem ki magamból utána, ő nyugodt volt, de ez a nőies hangszín és a kezével gesztikuláció....
2022. júl. 23. 22:15
 6/12 anonim ***** válasza:
59%

Magyarországon mindenki ért a filozófiához,pszichológiához...

Esetleg a pszichoanalízishez is.

Értelmetlen így kérdést feltenni.

Egy platform bőven elég nekik,hogy ezekhez elkezdjenek érteni.

2022. júl. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kezdett beütni a demencia, gondolom...
2022. júl. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
:D Vagy homokos a drága :D
2022. júl. 23. 23:46
 9/12 anonim ***** válasza:

"jó emberismerő vagyok"

Jah, az vagy....

2022. júl. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9 Te meg minek firkálsz ha érdemben nem tudsz válaszolni a kérdésre????
2022. júl. 24. 08:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!