Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azoknál a családoknál, ahol...

Azoknál a családoknál, ahol több, mint 3 autó is van, melyiket mire használják?

Figyelt kérdés

A lakóhelyemen észrevettem 2 háznál is fixen (de lehet, hogy több is van), hogy minden egyes alkalommal 5 autó is van a ház előtt, vagy bent az udvaron.

Bár tény, hogy manapaság nagyon elautósodtak az emberek, de ennyi autó, még mindig furcsa számomra. Az ideális az ugye 2-3 sok családnál (pl. egyikkel a férj jár munkába, a másikkal a feleség, ingáznak naponta, meg legyen egy hétvégi/bevásárlós, vagy hobbi szintű autó harmadiknak.)

Itt nem jegyeztem meg, egyiknél se, hogy pontosan milyen autó az az 5 db, de teljesen átlagos, hétköznapi tucatautó mind (5-10 éves, SUV-ok, kombik, stb, az egyiknél asszem van egy van-furgon is.)


Kérdésem, vannak itt olyan emberek, ahol a családban legalább 4 autó is van, úgy, hogy jellemzően ugyanott is "lakik" mind a 4-5 autó?

Ha igen, melyik milyen autó, és mi a "beosztásuk" az autóknak, melyik mire van használva?


(Félreértés ne essék a kérdés miatt, nem irigység vagy hasonló, mindössze szimpla kíváncsiság, hogy az ilyen családoknál hogyan megy az életvitel, ennyi autót hogy tudnak funkció szerint szétosztani, stb.)



2022. júl. 25. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Céges autó is van a világon
2022. júl. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Mi hárman vagyunk, én vagyok a "gyerek". 4 autó van.

Egy az sajátom. Három a szüleimé. Egy anyáé, egy apáé, a harmadik pedig a vállalkozást segíti apunak.

2022. júl. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

van nekem, a páromnak és a 2 testvéremnek 1-1.


Munkába járunk vele 98%ban, mivel a redvás ipari parkokban ahol toljuk a rabszolga meónkat.. ott nincs busz. Legközelebbi buszmegálló 2 km séta.

2022. júl. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Apámnak egy furgonja van, a vállalkozásához szükséges szerszámokat szállítja benne illetve nyilván dolgozni jár vele.


Anyumnak van egy 7 személyes, munkába járáshoz használja, de lassan már wc-re is azzal jár.


Öcsémnek van egy régi autója, régen az volt a családi autónk anyum 7 személyese előtt, de nem nagyon megy vele sehova, nem is itt lakik, a kocsi meg csak rohad az udvarban.


Nekem is van egy autóm egy fél éve kb. munkába járáshoz, páromhoz járáshoz, kiránduláshoz és kutyaszállításhoz vettem.

2022. júl. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Általában anyu, apu + gyerek. Nálunk is, amíg otthon laktunk öcsémmel, volt 3 autó... én voltam és vagyok még mindig az egyetlen, akinek a családból nincs kocsija (én a magam részére tök fölöslegesnek tartom, de nem gondolom furának azt, aki hasonló helyzetben szükségesnek gondolja).
2022. júl. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Arra a meglepő felfedzésre jutottam, hogy akár hány autó is van egy családban, azt szinte mindet, közlekedésre használják.


Ugye nem gondoltad volna?

2022. júl. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!