Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen mentalitású emberek...

Az ilyen mentalitású emberek ilyenkor mit éreznek ?

Figyelt kérdés
Sétáltam a járdán az út mellett, jött szembe egy szakadt kb 30 éves BMW , benne ültek a csávók . Ablakok lehúzva teljesen , az anyósülésen ülőnek kint a feje, odaordibál nekem ahogy elhaladnak mellettem. Nem odaköszönt , hanem valamit beszólt. “ Mi a f**sznak kell... “ kb ennyit hallottam belőle a többit nem. Kicsivel később látóhatáron belül hátrafordultam kint a fej még mindig és még mindig engem bámul. Én is srác vagyok így nem csajozási szándékkal szólt be meg akkor biztos nem ilyen dumát eresztett volna el . Semmi kirívó nincs a kinézetemben de ha lenne is se lenne hozzá semmi köze . A kérdésem : az ilyen gyökerek ilyenkor mit éreznek ? Mármint ettől nagyobbnak érzi magát hogy ül az anyósülésen és beszól a járókelőknek mert a járókelő úgyse tudja nagyon számon kérni ? Vagy mire jó az ilyen sutyerák stílus ? 😀

2022. jún. 20. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A helyes válasz a C
2022. jún. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Lehet valami hülyeséget csináltál, csak nem vetted észre. Vagy be voltak szívja. Azt érzik, hogy rád kell kiabálniuk.
2022. jún. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Az ilyenek félkegyelműek, valszeg be van már állva, mint az atom, hagyni kell a tragacsával, had égesse magát:).
2022. jún. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
1-nél a pont! :-D
2022. jún. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
hihetetlenül cigánynak érzi magát
2022. jún. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
A felesleges energiájuk, esetleges frusztrációjukat így vezethetik le. Még mások egy fórumon teszik anonim, ők nyilvánosan és megválogatva, hogy ki lesz az úgymond áldozatuk. Van aki szereti az adrenalinlöketet és ellenfele tőle jóval erősebb. Van aki seretné ha élőben botránkoztathatna meg egy embert, de az esetleges negatív következményektől elzárkózna, így a tőle gyengébbeket válogatja meg ellenfelének és, ha teheti olyan helyzetekben támad, amikor azonnal el is tud menekülni (ebben az esetben egy autóban ült, amivel könnyen és gyorsan elhajthat, mielőtt érdemben reagálnál vagy nemes egyszerűséggel rögzíted magadban a fizimiskáját).
2022. jún. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Legközelebb mutass be neki és oda se nézz, úgy fognak őrjöngeni :)
2022. jún. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Felé(jük) sem fordulok, - aztán berekedésig sikoltozhat(nak), (majd elfárad(nak))!

Született farönk(ök)!...

2022. jún. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

...Szt. István krt. - Budapesten...

Tikkasztó meleg...

Lámpára váró, teherkocsi platóján unatkozó határőrök centit lengették - engem provokálva, mert katonásan rövid hajam volt.

Hanyag mozdulattal farzsebbe nyúl, személyi elő, majd meglenget!

Anyák napi üdvözletek begyűjt, határőrök tovább!

Az ilyen sötét gyalogok csak abból értenek, ha figyelmen kívül hagyják vagy iberelik őket! Ennyi!

2022. jún. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Te most ebben valami értelmet szeretnél keresni?

:D

2022. jún. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!