Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak azok az emberek,...

Vannak azok az emberek, akiket tízből legalább nyolcan szépnek/helyesnek tartanak? Stb. alább.

Figyelt kérdés
Akik úgy néznek ki még a legrosszabb napjaikon, a legrosszabb öltözékükben is, hogy szinte mindenki szépnek/helyesnek látja őket. Aztán vagyok én, aki egy teljesen átlagos, semmi extra ember és persze én is szeretnék ilyen lenni, de nem tudom hogy kell. Mármint én akármilyen jól öltözök fel, akkor se nagyon gondolják azt, hogy wow ki ez. Mit kéne csinálnom? Fogadjam el, hogy örök nyomi sorsra ítéltettem?

2022. júl. 26. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Semmit. Miért nem bírnak egyesek úgy élni, hogy nem szereti őket mindenki és nem akar velük dugni mindenki? Így is van elég lehetőséged, nem kell telhetetlennek lenni. Senki sem szarja le, hogy nem nézel ki mindig, mindenkinek jól. Még akkor sem lenne probléma, ha ebből akarnál megélni, így meg aztán végképp kuss legyen
2022. júl. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem látok ilyen embereket.
2022. júl. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En ilyen vahyok. Felszines gyokerek talalnak meg. Nehez kiszürni ki az akit tenyleg erdeklek nem csak dugni akar plusz a kolleganoim is utalnak
2022. júl. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!