Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 25 évesen nagyon gáz vagyok,...

25 évesen nagyon gáz vagyok, le vagyok maradva?

Figyelt kérdés

Nincs se pénzem, se munkahelyem, se párkapcsolatom.

Jelenleg középiskolában szakmát tanulok.



2022. júl. 27. 08:49
A kérdező szavazást indított:
Igen, nagyon le vagy maradva
Kicsit le vagy maradva
Nem vagy lemaradva
Hasonló helyzetben vagyok én is
44 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Igen, ilyen szempotnból le vagy maradva, de nem gáz, sok sikert és kitartást kívánok.
2022. júl. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

Le vagy maradva az átlaghoz képest, de a lényeg az, hogy tanulsz. Megszerzed a szakmát, utána fogsz eleget dolgozni.


Nekem 26 évesen szintén nincs kapcsolatom, 3 éve dolgozok, de összvissz 1 millió forintom van, alig tudok félretenni, nettó 400 ezres fizetésből manapság nem lehet, ha autót is használsz. Szóval én most készülök külföldre költözni sokkal jobb fizuért. A lényeg az, hogy ne keseregj, hanem mindig keresd az utat, hogy hogy tudsz fejlődni. Lehet most le vagy maradva, de lehet 5 év múlva meg sokkal előrébb leszel az átlagnál, csak tenni kell érte.

2022. júl. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Legalább lesz egy használható szakmád.


Én 25 vagyok, pálykezdő gimnáziumi tanár, nettó 170 ezres fizetéssel, ami legalább 6 évig nem fog emelkedni. Se házam, se autóm, se pénzem, se párkapcsolatom...

2022. júl. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
#3 ilyen feltételek mellett miért ezt a szakmát választottad?
2022. júl. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
#3 Gimnáziumi tanárként 170-et kapsz? És én még tanárnak akartam tanulni anno...
2022. júl. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

*172 hivatalosan az alapbér, pótlékokkal max. 207 nettó.


Azért ezt a pályát választottam, mert mikor egyetemre mentem, még a mindenkori minimálbér volt a bértabla alapja. Aztán befagyaszották, azóta a 2014-es minimálbérből számítják a tanári béreket.

2022. júl. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
#6 és mikor elkezdted tanulni, úgy voltál vele, hogy elég lesz neked a minimálbér? Hát én a helyedben kitanulnék valami mást, elképzelni sem tudom, hogy lehet ennyiből megélni.
2022. júl. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok kitanulni mást, 6 éves volt a tanárképzés, elfogytak az államilag támogatott féléveim.


A jól fizető szakmák (burkoló, kőműves, stb) pedig mind férfi-szakmák, nőként esélyem sem lenne.

2022. júl. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

8, leírtam már sok kérdéshez. Leírom újra neked is. Nő vagyok, és burkoló az egyik szakmám. Szeretem, és tudom csinálni. Nincs olyan, hogy "férfi munka".

Én is le vagyok maradva amúgy, kérdező. 21 vagyok, ugyan van pár szakmám, de félretett pénzem nincs. Ami volt, egymillió forint azt elvertem mióta itthon vagyok. Nem mehetek egyelőre dolgozni, szóval itthon rohadok, és várom a csodát. Barátaim és kapcsolatom szintén nincsenek. Utálom magam. Mennék vissza dolgozni, de nem lehet. Már tb-m sincs. Nem tudom mi lesz.

2022. júl. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat én 22 évesen kerültem ki, volt minden: eredetileg 5 évesben kezdtem, volt iskolaváltás év közben ezért vesztettem 2 évet, meg maradtam még 1 évet érettségi után.

Nem mondom, hogy gáz csak nem túl gyakori.

2022. júl. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!