Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rabul ejtett a saját képzelete...

Rabul ejtett a saját képzeletem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem is vagyok jelen a való életben, csak odaát. A képzeletbeli világomban mindenféle érdekes történik. Annyira élénk a fantáziám, hogy látom és hallom a dolgokat, amik a fejemben vannak, de a valóságot nem. Néha azt se tudom, hol vagyok, mennyi az idő, mert nem ide figyelek. Nem drogozok, nem is kell. Minden magától jön. Van egy komplett életem máshol, nem itt.

2022. júl. 28. 17:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Nxugi, a Gyakorira csak a lelkileg sérült emberek regisztrálnak, szóval itt mindeni ilyen mint te. XD
2022. júl. 29. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
92%

Úszómester voltam, napi 12 óra a medence mellett és néztem magam elé, volt időm átgondolni az egész életemet oda-vissza, mikor meg ez elfogyott jött ugyanez amit írsz.

Aztán biztonsági őr voltam 24-ben. Na, ott 24 órában csináltam ugyanezt.

Nekem is van egy külön életem a fejemben, gazdag vagyok, sikeres, vannak barátaim, van férjem, jó munkám van. A valóságban egyik sincs meg.

2022. júl. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
12, közben meg az emberek megfulladtak a med nceben meg kiraboltak a helyet amig munka helyett bambultal? :D
2022. júl. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
95%

Nem fulladt meg senki, a csúszda tetején ültem, és néztem ahogy az emberek csúsznak, meg szabályosan csúsznak-e. Ha nem volt szabályos rájuk szóltam.

Őrként meg olyan helyen voltam, ahol kb 30 éve nem történt betörés. Csokit őriztem, egy pár zsák csokiért senki nem fog börtönbe menni. Amikor ki volt írva a járőr, mentem, a többi időben meg kalandoztam fejben. Gyakran teljesen egyedül voltam az egész telephelyen. Miért te mit csinálnàl ilyen helyen, okostojàs? Állnàl vigyázban az ajtóban 24 órában? Bírom az ilyen hülyéket.

2022. júl. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
14, persze jó duma. Majd elhiszem. :D
2022. júl. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
72%
15, nem kell irigykedni azért, mert én a semmittevésre kaptam a pénzt, te meg a sor mellett robotoltàl, és kihajtottàk a beledet is. :) Hülye gyerek.
2022. júl. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
16, akkor lennék irigy ha nem kamuznál. :D
2022. júl. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!