Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rabul ejtett a saját képzelete...

Rabul ejtett a saját képzeletem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem is vagyok jelen a való életben, csak odaát. A képzeletbeli világomban mindenféle érdekes történik. Annyira élénk a fantáziám, hogy látom és hallom a dolgokat, amik a fejemben vannak, de a valóságot nem. Néha azt se tudom, hol vagyok, mennyi az idő, mert nem ide figyelek. Nem drogozok, nem is kell. Minden magától jön. Van egy komplett életem máshol, nem itt.

2022. júl. 28. 17:07
1 2
 1/17 anonim válasza:
27%
Akkor tegyél valamit a valóéletben azért, hogy olyan jó legyen mint a képzeletbelid.
2022. júl. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
7%
Hallucinációnak tűnik.
2022. júl. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem egyáltalán nem baj az, ha valaki álomvilágban él. Én magam is így teszek. Sok élethelyzet van, amit így lehet a legelviselhetőbbé tenni. Az álmodozás nem baj, ellentétben néhány másik menekülési módszerrel, példál az alkoholizálással vagy a drogozással. Tehát nem kell küzdeni ellene.
2022. júl. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Add át neki magad és élvezd.
2022. júl. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
7%
Mégis ide írsz egy kérdést, tehát jelen vagy a rendes világban is te krumplipucoló. :D
2022. júl. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

Nálam ugyanez.

Sztem keress olyan szakmát ahol ezert fizetnem hogy mas vilagban vagy (pl filmes, író)

2022. júl. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
4%
A horoszkópod halak?
2022. júl. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%

Szintén ebben a cipőben járok.

7-es mellesleg én halak vagyok

2022. júl. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
75%

Szerintem ez csak akkor probléma, ha a mindennapi életben gátol téged. Ha nem okoz problémát, akkor élvezd.

Ha okoz, akkor azon dolgozhatsz, hogy ne hátráltasson, de akkor sem kell eldobnod az egészet. Még ha most úgy is érzed, hogy nem érdekel a valóság, attól még a kreativitás nagy kincs, és "itt" is hasznátveheted.

2022. júl. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%

Semmi gond. Jó, hogy vannak ilyen emberek. Próbáld meg kamatoztatni. A színes fantáziát leileginkább művészetekben lehet kiélni, akár hobbiként, de lehetsz tervező is.

Én is ilyen vagyok, még így 40 felett is. Általában a munkahelyemen is csak fizikailag vagyok jelen, fejben izgalmasabb helyeken járok.

Hetesnek üzenem: skorpió vagyok.

2022. júl. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!