Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok?Mi a véleményetek?

Mit gondoltok?Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Ha valaki,igényes,odafigyel mindenre,rendes,elfogadható,de nem kellemes az illata.Elitéled?

2022. júl. 29. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélem el, de rossz érzéseket keltene bennem, amikor érzem az "illatát". A szagoknak olyan hatalma van, hogy lehet egy nő külsőre akármennyire is bombanő, ha büdi, akkor taszítani fog, nem vonzani.
2022. júl. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát engem nagyon taszítanak a szagok, legyen szó a világ legjobb nőjéről, akkor is kellemetlennek érzem.


Van egy kolléganőm idősebb, mostanában folyamatosan testszaga van, beérek reggel nyitom ki az ablakokat még viccesen meg is jegyzi, hogy "mi van büdösek vagyunk". Hát azok.


Legutóbb nem voltam délelőtt, beértem és rendesen arcon csapott a masszív testszag az irodában, ott ült bent mindenki a büdösben. Amint tudtam elhúztam haza valami kifogással.

2022. júl. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen szituban, nagyon nagy kétségeim voltak, hogy mit gondoljak e helyzetben.
2022. júl. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem ítélem el, bár az tény, hogy az illatoknak/szagoknak befolyásoló erejük van. Tud taszítani, ha valakinek rendszeresen testszaga, izzadtságszaga, büdös szájszaga van.
2022. júl. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!