Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyi idős vagy? Mennyinek...

Mennyi idős vagy? Mennyinek néznek? Mennyinek érzed magadat?

Figyelt kérdés
Mi a nemed?

2022. júl. 30. 19:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

21, van aki mondott már rám 30-at is, valaki meg 14-et. Melyik az igaz? Kinek mi. Fogalmam sincs. De szerintem inkább többnek nézek ki, főleg mostanság mikor durván el van hanyagolva az egész életem, meg igazából a testem is. Nincs motivációm, depressziós vagyok, és ez látszik is durván.

200-nak érzem magam az alapján, hogy az időm nagy részében fetrengek, fürdök az önsajnálatban, sírok, és azt hallgatom napi szinten minimum tízszer a rokonoktól, hogy rohadjak meg. Munkát nem kapok. Életcélom nulla, kapcsolati kilátás nulla, barátok száma nulla. A kötélen gondolkodom, de egyre gyakrabban.

2022. aug. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok,41 éves,30-nak néznek és 25-30-nak érzem magam.
2022. aug. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

28 éves vagyok, általában 25 körülre tippelnek. Sajnos a személyimet már nem szokták elkérni, ha piát veszek, pedig jól esne :D Ha nem sminkelek, általában fiatalabbra tippelnek egyébként.

Fejben még mindig 16 évesként gondolok magamra, ezért durva belegondolni, hogy az minden egyes évvel egyre távolabb kerül már tőlem.

Nő vagyok.

2022. aug. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Idén áprilisban töltöttem be az 50-et. F. 40-45 közé tippelnek, többnek még sosem néztek. De úgy kb 28-30-nak érzem magam. Egyedül élek, de haverokkal szeretek buliba járni, szórakozóhelyekre, techno és egyéb elektronikus zenéket hallgatok, sportkocsit tartok, laza, menő, fiatalos cuccokat hordok, semennyire sem vagyok papeszos.
2022. aug. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

17 éves lány vagyok.

Általában 13-14 évesnek szoktak nézni a külsőm alapján, lelkileg pedig körülbelül 12-nek érzem magam. :D

Mindig is későn érő voltam.

2022. aug. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
90%
37 éves vagyok.25-nek néznek a külsőm alapján.45-nek a gondolkodásom alapján.És sokszor érzem magam 11-nek, ahogy rácsodálkozom néha a világra :)
2022. aug. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!