Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők többsége miért vágyik...

A nők többsége miért vágyik annyira egy meleg barátra?

Figyelt kérdés

Egy ideje már úgy is öltözködöm, hogy eléggé látszik rajtam, hogy nem vagyok hetero cisz férfi. Sokkal kevesebbnek és nézek ki a koromnál.


Ezért az utóbbi években sokkal kedvesebbek a nők, néhányan kifejezetten barátkozni akarnak, az idősebbek meg mintha anyáskodnának...


Amennyire ismerem őket, sok barátnőjük van, mégis nagyon barátkozósak, érdeklődök, amit nem értek.



2022. aug. 2. 09:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Mert hozzád nem kell alkalmazkodniuk, a partnerférfiak nagy része konkrét elvárásokat állítanak a nők elé, így nézz ki, meg amúgy öltözz, és dísznek használják őket.
2022. aug. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%

Te ismered a nők többségét...??? :-O :-O


Nem vágyik ilyesmire a nők többsége, még a kisebbségnek is csak egy pici része esetleg....

2022. aug. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
16%
Ez most ilyen divat, hogy melegnek lenni teljesítmény, ettől te már érdekes ember vagy.
2022. aug. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
8%
Mert a férfiak normálisabbak.
2022. aug. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
49%

Én nem vágyom.

N

2022. aug. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%
A nők hozzá vannak szokva, hogy szinte minden férfi ,,barátjuk" igazából hátsó szándékkal barátkozik velük, és nem őszinték a közeledésük célját illetően. Rólad lerí, hogy ettől nem kell tartani, tudat alatt talán jutalmazni akarnak ezért. Ráadásul más szemmel látod a világot mint ők meg a barátnőik, tehát érdekes új nézőpontot hozhatsz az életükbe. Szerintem.
2022. aug. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
98%

Gondolom mert ez esetbe, lehet veled igazán barátkozni. Vagy is, te bíztosan nem akarod megdugni őket, valamit ha elég feminin vagy, akkor ők sem akarnak téged.

L

2022. aug. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ez csak egy hülye sztereotípia a béna amerikai csajos filmekből. Kb annyira igaz mint hogy minden lány bálkirálynő akar lenni, meg ujsagiro.

Én nem vagyok meleg barátra.

2022. aug. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem vágyik meleg barátra minden nő.
2022. aug. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%
Nem vágyik mindenki rá: De az ok sokszor az hogy élvezik egy olyan férfi társaságát, aki nem akarja megbacni őket, és nem azért kedves hogy a csaj széttegye a lábát.
2022. aug. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!