Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pénz és a nők! Tényleg ezzel...

Pénz és a nők! Tényleg ezzel van mindig a probléma az életben?

Figyelt kérdés

2022. aug. 3. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%

Ha van pénzed, akkor jönnek ám a nők..és ahogy megjött a nő, rögtön ráteszi a pénzedre a kacsóját...:)

Negatív visszacsatolás tipikus esete. Sosem láttam magam körül máshogyan a nők viselkedését - dumálhatnak bármit,sértődhetnek, de ez az igazság!

2022. aug. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Csóró nő vagyok, szóval nekem igen.
2022. aug. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Igazából a nőknek is sokszor a többi nővel van a bajuk. Sokszor azért szépítkezünk annyit, mert a többi nő is ezt csinálja és ne lógjunk ki, ne legyünk leszólva, ne legyen az, hogy mi nem ugorjunk meg a pasikban így kialakult ingerküszöböt. Sokszor beszélik ki egymást a nők és a munkahelyen is gyakoribb, hogy egy nő élből bunkó, beszól, basáskodik egy másik nőtársával szemben. Nőként sose lehetsz elég jó, mindig vagy r#b@nc vagy faßina vagy valaki szerint, mindegy mit csinálsz.

A pénzzel meg ebben az országban mindig is gond volt, most majd még több lesz az üzemanyag, gáz és áramszámla árak elszállása miatt.

Egyébként sok más probléma is van: a férfiak se szentek, az embernek a családja és az egészsége is lehet szar + a meleg férfiakat kb úgy érinthetik a nők okozta bajok, hogy más férfiakat zavarja, amiért ők nem a nőket szereti. De a pénz mindenhol ott van. A gazdag még többet akar vagy nem tudja mit kezdjen már vele, mert egyszerűen nincs mire már elköltse, mert mindene megvan, a szegény sokszor csak megélni szeretne tisztességben, az átlag pedig olyan dolgokra vágyik, amire nincs pénze és rengeteget kell tepernie, hogy megvalósítsa, miközben persze fél, mi lesz, ha egyszer ő is lezuhan a szegény szintjére.:/

2022. aug. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2# Mivel foglalkozol?
2022. aug. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha nő vagy, akkor a férfiak a probléma. A pénz mindig az.
2022. aug. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Nekem egyikkel sincs problémám.
2022. aug. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Ha nem lennének nők,akkor is létezne pénz.

Csak lehet,hogy akkor hatalmas verekedés lenne hogy ki érdemel és mennyit.

2022. aug. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Minden sikeres férfi mögött áll egy nő...

...aki jól él ezáltal.

2022. aug. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

Volt pénzem, nem kellettem a pasiknak, most nincs, és így sem kellek.

Ezek szerint biztos ronda vagyok.

Na mindegy.

Válaszolva a kérdésre: A pénzzel valóban gond van, de volt már azért olyan pasim aki bőven megràntott pénzzel, meg ő nem volt hajlandó elmenni dolgozni, én dolgoztam csak, de együtt laktunk, stb. Úgyhogy ennyit erről.

2022. aug. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

A pénzzel csak annak van baja akinek nincs.

A nőkkel mindenkinek!

2022. aug. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!