Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a kedvenc részetek a napban?

Mi a kedvenc részetek a napban?

Figyelt kérdés
Nekem az amikor megiszom reggel az első kávét. Nem a koffein miatt, hanem mert annyira jólesik :)
2022. aug. 3. 22:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Számomra éjszaka. Sokkal nyugodtabb minden, könnyebben tudok koncentrálni, tanulni és pihenni. Sok dolog hangulatosabb este/éjszaka amúgy is. Egyébként minden napszaknak meg van a maga pozitívuma, csak ízlés és szempont kérdése.

Pl a reggel is szép tud lenni de az inkább a szabadnapokon, amikor nincs az a szürke hétfői hangulat. Nekem ha már nappal akkor a korai délutáni órák a kedvenceim.

2022. aug. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
29%

Egy függőségnek nem tudnék ennyire felhőtlenül örülni... a koffein bizony függőséget okoz. Nem játék... egyszer próbáld ki, hogy elhagyod a koffeint pár hónapra. Megváltozik az életed, egész nap lesz erőd, sokkal jobban alszol, kisimultabb lesz mindened.


Nekem edzés utáni zuhanyzás a kedvencem... lemosom magamról a nap minden koszát, retkét, a belsőmből kiizzadt méreganyagokat. Ilyenkor nem csak megtisztulva érzem magam, hanem energikusnak, célt értnek, élettel telinek.

2022. aug. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Mostanság rengeteget robotolok a házon, mert felújítàsban vagyok. Nyakig màszok a habarcsban, festékben, stb. A kedvencem ezek után mikor lefürdök, és fetrenghetek egyedül az ágyban. Sorozatot nézek, vagy zenét hallgatok, majd bepihenek kicsit. Este/éjszaka folytatom, reggeltől meg megint munka a házon.
2022. aug. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Feldobtátok az estémet, olyan jó olvasni ezeket a dolgokat :))


#12, szerintem ennek semmi köze a függőséghez, mint írtam jólesik. A férjemmel együtt isszuk a kávét reggel és ezt a kis nyugis időt a nap előtt imádom, de kibirnám kv nélkül is, nem vagyok függő.

2022. aug. 4. 09:55
 15/18 anonim ***** válasza:
Elég rossz alvó vagyok és nehezek a reggeleim. Igy olyan 12 óra körül kezdek igazán éber lenni, ugyhogy az a kedvenc időszakom. Vagy a testedzés utáni pár óra. A frisseség érzése miatt.
2022. aug. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
12es, lehet furcsa, de van aki az íze miatt issza, szereti...
2022. aug. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Amikor anyám nem ba sztat halálra éppen, és nem hallgatom tőle, hogy dögöljek meg, mert egy sza rfa szú vagyok, pedig már többet elértem az életemben, mint ő, de mindegy. Alig várom, hogy elköltözzek tőle a francba.
2022. aug. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem is az első kávé ideje :) Jól is esik, meg közben picit fejben felkészítem magam a napra és akkor még nyugi is van.
2022. szept. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!