Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Supernatural (Odaat) c....

A Supernatural (Odaat) c. sorozatbol melyik a kedvenc reszetek, jelenet vagy tortenetszal amire a sorozat befejezese utan is szivesen emlekeztek?

Figyelt kérdés

2022. márc. 20. 02:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annyi van, hogy hirtelen nem is tudnék választani. A legtöbb kedvenc részem Castiel-es.

Eleinte a British Man of Letters részeket annyira nem szerettem, de sokadik újranézés után már nem zavart annyira. Ami még nem annyira jött be, azok a részek, amiben Amara a Sötétség szerepelt.

Dean humorát imádtam, ebben szinte mindvégig Ő vitte a hátán a sorozatot, és Dean volt a kedvenc karakterem, egészen addig, amíg Castiel nem lépett a színre. 😍😉

Majd gondolkodom konkrét epizódokon. 😊

2022. márc. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a The French Mistake (6x15) című rész volt a kedvencem, amiben Sam és Dean átkerültek a "való" világba és a Supernatural forgatására.
2022. márc. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor Dean előadja az Eye of the Tigert
2022. márc. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gondolom, hogy mire gondolsz, de szerintem az a video forgatason kivul szuletett. Megneztem mar ezerszer, es megunhatatlan.
2022. márc. 21. 21:06
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Valami viszketős rész volt, nagyon jó volt ahogy előadta a dalt. Neked melyik a kedvenced?
2022. márc. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#5: Az a Eye of the Tiger. A szellemkóros rész. 4x06-os rész Yellow Fever, azaz Sárga láz. És valóban, forgatáson kívül történt az ominózus dal, de a film végére beletették.
2022. márc. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Most, hogy ujranezem a reszeket, egy csomo reszt tok jonak talalok. A gyengebb reszekben is akad vagy vmi vicces, aranyos, vagy dramai pillanat. Azert azt megjegyeznem, hogy Jensen mennyivel jobb szinesz mint Jared.

Most nem tudom melyik az a resz vagy mi a cime, de az egyik kedvencem az amikor egy idos hazaspar (vmi istenek talan) karacsony tajekan fogjul ejti a fiukat.

Nekem inkabb a fo szalas reszek jonnek be, nem az amikor 1 resz alatt lezarnak egy nyomozast.

2022. márc. 24. 22:27
 8/10 anonim ***** válasza:

Uhhh, fogalmam sincs, az egész egyben, több, mint fél év telt el, mióta befejeztem a sorozatot, amit amúgy 1 hónap alatt daráltam be, de még mindig nem tettem túl magam rajta, annyira hiányzik.

Most egy őrültségre készülök, régebben elkezdtem a walking dead sorozatot, de rettegtem és sírtam hetekig miatta, most, hogy elvileg a hétvégén kijön az utolsó rész, ellenállhatatlan vágyat érzek, hogy újra kezdjem és végnézzem, de nagyon nem kéne, de muszáj csillapítanom valamivel az Odaátot, mert beleőrülök😭

2022. ápr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 vagyok, fúúúj, ez undorító ... Megnéztem az első részt a walking deadból, de ez brutálisan undorító, többet nem eszek semmilyen húst, blöeee ....
2022. ápr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Tudom milyen mikor az ember egy sorozattal kel reggel es azzal fekszik.

A Walking dead jo sorozat. Nagyon be birja az embert szippantani.

2022. ápr. 5. 02:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!