Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem zavarnak az utcán...

Titeket nem zavarnak az utcán hugyozó férfiak?

Figyelt kérdés
Bárhol előkapják, tök mindegy ki látja, vagy ki nem... És nem bokorba, fa mellé, hanem buszmegállóba, falra, kukába? Nem proli ez egy kicsit? Meg Budapesten is akárhol előveszik. Miért kell ezt csinálni, fiúk?

2022. aug. 5. 16:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
6%
Rúgd őket hátba, én azt szoktam. Vagy hozzájuk bszom a kezemben lévő italt. Paraszt? Én is az leszek. Könnyen kikerülhető az üdítő - ne vedd elő a farkad.
2022. aug. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk csak az alkeszek meg a csövesek küldik az utcán, némelyik a nagy dolgot is. Messziről kerülöm az ürítőhelyeiket.
2022. aug. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
49%
Ezt úgy mondod mintha minden fiú ezt csinálná 😅
2022. aug. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem vagyok leszbikus, csak normális lány. Én soha nem pisilek utcán, igaz nekünk nehezebb, de a farkatokat akkor is láthatja mindenki. Nem utálom a férfiakat. És igen, elég sok fiú pisil bárhol. Szerintem ez gusztustalan dolog.
2022. aug. 5. 17:14
 5/26 anonim ***** válasza:
Annyira furcsa ilyen kérdéseket látni amúgy, mintha nem egy bolygón élnék a kérdezővel. Hol látsz te ilyeneket?! Én életemben nem láttam még hugyozó embert utcán. Csak túra közben a hegyen láttam, hogy el van egy bújva a bokrok közé. Az meg normális, nyilván egész napos bicikli túrán így megy ez, én is így csinálom. De, hogy városban, az utca közepén majdnem, buszmegállóban?! Nem értem.
2022. aug. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
4-es neked mi bajod? Magadra vetted? Miért nem lehet normalisan válaszolni?
2022. aug. 5. 17:28
 7/26 anonim ***** válasza:

#5


Szerintem is az


(Egy fiú)

2022. aug. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Az utcán pisilés kérdésköre elsősorban a közvécék kérdése. A rohadék/nogo nyugaton valahogy mindig van ingyenes köz wc járótávolságra, nyilván ott senki nem pisil az utcán, mert nem szükséges. Nálunk meg a nagy magyar dicsőségben se köz wc, se kocsma, vagy ha kocsma, akkor fogyasztanod kell, az meg nem tetszetős.
2022. aug. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem élek retek nagyvárosban. Úgyhogy ilyet csak Pécsen láttam, amikor be kellett utaznom. Faszikám reggel hugyozta le a falat a legforgalamasabb négysávos út melletti járdán.
2022. aug. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Több ingyenes wc-ét a közterületekre! A szökőkutak meg a térburkolatok szaporodnak, a wc-ék nem.
2022. aug. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!