Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mennyire igaz az,...

Szerintetek mennyire igaz az, hogy másokban jobban zavarnak bennünket azok a rossz tulajdonságok, amik ránk is jellemzőek?

Figyelt kérdés

Ti tapasztaltátok már ezt magatokon?

Egy példa: én pl. hajlamos vagyok kicsit könnyebben megsértődni, behisztizni, ha úgy tetszik :D Apámban is meg van ez a rossz tulajdonság, és nagyon nehezen viselem, pedig tudom, hogy én is ilyen vagyok :)


2022. márc. 23. 14:23
 1/4 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
66%

Rám annyira nem, mert pont a magamba rejlő dolgokkal tudok azonosulni, és megérteni így másokat.

Én nem igazán értek ezzel egyet, de nekem kifejezetten jó, másokkal kompatibilis, türelmes személyiségem van.

2022. márc. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1

Irigyellek :)

2022. márc. 23. 14:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Full, teljesen, nagyon is.
2022. márc. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
Én pont fordítva, ami bennem is megvan, azt könnyebben elnézem másoknak is. Ellenben azzal vagyok a legkritikusabb, ami régen nekem is volt de már leneveltem magam róla.
2022. márc. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!