Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lopnátok pénzt egy számotokra...

Lopnátok pénzt egy számotokra fontos, tiszteletreméltó embertől, ha nem lenne mit ennetek?

Figyelt kérdés
Ha kérnél enni adnának, de amint elmész onnan, máris éhezel és ott ahol adnak, nem maradhatsz pár napnál tovább... Nincsenek barátok akikre számíthatsz és munkát találni sem 2 nap alatt lehet...

2022. aug. 6. 20:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. aug. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Elméleti vagy fenálló helyzet kérdés?
2022. aug. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kérnék tőle, őszintén elmesélném a helyzetemet és cserébe felajánlanám a munkámat.
2022. aug. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
nem
2022. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó rendes embereket nem marnám el magam mellől, én inkább a jövőre gondolnék, hogyan viszonozhatnám egyszer!
2022. aug. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Humor Herold ***** válasza:
51%
Érdekes hogy eddig mindenki nemmel válaszolt. Sose voltam olyan helyzetben hogy éhezzek. De az ember nagyon ki tud fordulni önmagából ha a létkérdés a tét. Ha azon múlik hogy életben maradjon szerintem a legtöbb ember lopna. Az erkölcs nem dominálnak annyira mint az életben maradási, fenn áradás ösztön. Ha nincs más megoldás akkor rávetemedne!
2022. aug. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
addig biztosan nem, amig adnak, amikor kell, es amig nem talalok magamnak munkat, amibol eltarthatom magam. de ha a gyerekemrol lenne szo, minden gondolkodas nelkul ellopnam, hogy neki legyen mit ennie.
2022. aug. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
6. Hamarabb kukáznék...
2022. aug. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
24%
Persze, ne hazudjatok már. Nagyon röhögök.
2022. aug. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Kellett egy fél óra belegondolás/visszaemlékezés, mielőtt valaszolok. Valószínűleg hamarabb éheznék, mint hogy lopjak. Emlékszem, hogy amikor kolis voltam, akkor volt hogy a szüleim nem tudtak olyan sok pénzt adni, hogy kifussa a hetet. Volt, hogy kértem inkább egy kis kaját a szobatársaktól vagy egy kispénzt (meghivtak kajára, stb),amit persze mindig vissza adtam nekik. Amikor, neki(k) sem volt, akkor össze dobtunk 2-3 db zsemlére és azt ettük vagy éppen 1 db almát feleztünk meg, de olyan is volt, amikor nem ettem 2 napig inkább. (jó persze ez régebbi idők, lassan kb 10 éve volt ez). De inkább elmondanám nekik, hogy mi a helyzet és kérnék kölcsön, minthogy meglopjam az olyan embereket, akik kedvesek hozzám.
2022. aug. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!