Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lehet az, hogy unom az...

Miért lehet az, hogy unom az embereket?

Figyelt kérdés

Próbálok ismerkedni, beszélgetni emberekkel, de valahogy soha nem sikerül sokra jutni vele, mert idő előtt megunom, és ignorálom az illetőket.

Mi miatt lehet?


2022. aug. 8. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert jobban szeretsz egyedül lenni szerintem,épp ezért nem érdekel más!

Max csak rövid ideig,amíg meg nem ismered!

2022. aug. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy egyszerűen csak más a stílusod mint a többségnek. De szerintem ami segithet hogy találj valakit akit érdekelnek ugyanazok a témák mint téged és tudsz vele ilyenekről beszélgetni.
2022. aug. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Legtöbbször olyan emberekkel beszélek, akiknek olyanok az érdeklődési területei, mint nekem. De így is csak nagyon rövid ideig bírom úgymond "elviselni" a beszélgetést.
2022. aug. 8. 22:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lehet az még a baj,hogy manapság mindenki én központú ember! Elmondják minden bajukat nah és ez számomra is unalmassá teszi az embereket!
2022. aug. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Pacsi, én is ilyen vagyok. A zember egy idő után rájön, hogy minden ember alapvetően ugyanolyan, nincs nagy különbség köztünk...
2022. aug. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek nagy része unalmas. Filozófiai kérdéseket szeretek megvitatni másokkal, mert ott nincs konkrét válasz, és jó más nézőpontokat hallani. De az általáu baráti, családi vagy munkahelyi kommunikáció 90%-ban az, hogy a 2 fél mesél egymásnak, a maradék 10% a hallottakra reagálás. Engem pedig egyáltalán nem érdekel hogy másokkal mikor mi történt.
2022. aug. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

*általános

bocs

2022. aug. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!