Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mièrt nem szeretik a munkahely...

Mièrt nem szeretik a munkahelyeken a törtető embereket?

Figyelt kérdés
Ha az ember nagyobb figyelmet szentel a munkájànak, mint a mellette àlló ember, akkor mindenfèle jelzővel illetik. Hiàba segìtesz a tàrsaidnak is, megkapod, hogy nem tudsz csapatban dolgozni. Persze, ez a főnöksèg felől èrkezik, aki elvileg mindent lát. A többiek azt mondják, hogy ez nem igaz. Akkor most kinek van igaza? 37/N
2020. dec. 28. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Nehogymá'jobb legyen nálam....

Én a semmittevőket utalom. Várja a pénzt a semmiért

2020. dec. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

A felsőbb vezetők csak azt tudják vagy csak arról tudnak amit referálnak feléjük.


Nos nálatok ki ez az ember aki referál?

Tőle kellene kerdezősködnöd.

2020. dec. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ők döntik el, hogy kitől fogadnak visszajelzést. Zsákutcában vagyok.
2020. dec. 28. 19:30
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Ne foglalkozz a jelzőkkel, tedd a dolgod úgy, ahogyan eddig. Ismerős a dolog: azért tartják rossznak az ilyet, mert lének, hogy átragad másra is, vagy épp jobban leterhelik még a csapatot munkával.
2020. dec. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot!
2020. dec. 28. 19:49
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Én személyes tapasztalat alapján azt tudom mondani, hogy a legtöbb törtető kollégámnak problémája volt mindenkivel, vagy azért mert nem dolgozik valaki eleget az ő mércéjével vagy ha igen, akkor meg féltette a saját pozícióját.


Én is inkább törtető kolléga vagyok, volt ahol rám is fújtak, hogy normálisan végzem a munkám, nem úgy, hogy ráér ez és ez holnapig de én is azért mondtam fel egy cégnél, mert egy promócióért teperő kolléganő irreális munkaórákat vállalt, én meg nem akartam, hogy ez legyen a mérce, amihez hozzáhasonlítanak és éjjelente is zaklatott. Én tervezek pszichológushoz menni a megfelelési kényszeremmel, szerintem simán kezdeményezd te is a munkahelyeden, hogy konkrétan mik az elvárások felédbezzel kapcsolatban, mert ha eszkaláltak a csapatvezetőnek, akkor lehet mégis probléma a viselkedésed.

2020. dec. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

mert a törtető akar,hisz és motivált.

nem pedig beletörődő,könnyen irányítható és kihasználható.

ezért részben ez beosztás függő is.

mert ha a cég odafigyel és minden évre,vagy negyedévre visszamenően jegyzeteli a hatékonyságát,akkor ilyen cégnél nyerő az ilyen.

de ha egy lumpen cégnél vagy alacsony beosztásban,akkor ott nem szeretik ha valaki céltudatos,határozott és motivált,mert nekik egy irányítható,alkalmazkodó birka kell,nem pedig egy hatékonyságot növelő,újító szakember.

2020. dec. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Általában akinek nincs meg a képessége az húzza le a tehetségeseket amentén, hogy ők nem elég szociálisak, mivel ő ennyit tud felmutatni. Én amúgy az ilyeneket szoktam inkább törtetőnek hívni.
2020. dec. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
A törtetés egy dolog, jóban lenni a főnökséggel egy másik. Szerintem mindkettő kell ha előre akarsz jutni
2020. dec. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Persze, ez a főnöksèg felől èrkezik, aki elvileg mindent lát."


A főnökségnek nem biztos,hogy érdeke a dolgozók összetartása!

Ha nem tudnak minden birkát(elnézést a szóért,nem félreérteni)lebutítani egy ugyanazon szintre,akkor fenyegetve érezhetik a kontrollálási attitűdjüket.

Kérdezz rá,hogy pontosan mit kifogásolnak a munkamorálodban.Ha nem kapsz rá konkrét választ,vagy nonszensznek tűnik,akkor nyugodtan sz4rd le a véleményüket,és továbbra is tarts össze a munkatársaiddal.

2020. dec. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!