Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet elérni azt, hogy...

Hogyan lehet elérni azt, hogy az emberek mint egy Istent tiszteljenek?

Figyelt kérdés
Ha mondasz valamit, azon nem gondolkodnak el, hogy hülyeség-e vagy sem, hanem csinálják. Mindent elhisznek amit mondasz, ha neked megy az utcán összeborul előtted annyira sajnálja.

2022. aug. 9. 21:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
A vezetőséget érdemes erről kérdezni, az ország vezetőségét.
2022. aug. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
34%

Mondjuk nem akarod önmagad egyenlővé tenni Istennel?

Ezt nem igen szereti,és még megbüntet érte...

Viccnek is rossz.

Ha pedig nem komolyan gondoltad,akkor egyértelmű a recept.

Azért értem,hogy mire gondolsz.

De ellenállás mindig lesz,max több vagy kevesebb.

Elérhetsz te sok mindent,aztán még mindig lesznek olyanok akik nem értek el semmit,de nem helyeslik amit mondasz.

Pedig neked már megvan,amit elértél,és hiteles vagy ha valóban azt mondod,amit tettél érte.

2022. aug. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
Legyél diktátor, mint a történelem számtalanszor mutatta, mindig lesz jópár hülye aki bálványozni fog bármit tegyél is.
2022. aug. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Kérdezd meg Kim Jong Un-t.
2022. aug. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
13%

A kifejezés amit keresel, a karizmatikus, vezető típusú ember.


Ilyennek születni kell. Mondják hogy lehet tanulni, de én ebben nem hiszek.

2022. aug. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

#5

A vezető szerep mindig megvan, már óvodában is én építettem ki egy teljes csapatot, ahol a tiszteletet és mindent megkaptam.


Viszont úgy érzem, hogy ez nem elég. Most új közösségbe megyek, és az átlagos tisztelet helyett a kezemben akarom tartani a társaságot.

2022. aug. 9. 22:23
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok.


Általában akkor működik a dolog, ha nem kell erőlködni rajta. Sőt, a legjobb az amikor a csapat emeli ki a vezetőt (és ez nem mindig esik egybe azzal, aki a főnök, ez nagyon fontos!)


Ha azt mondod, mindig eléred ezt a szerepet, nem értem a kérdés létjogosultságát.

2022. aug. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

#7


Úgy értem, hogy ennél is többet szeretnék, mert lehetek én a vezető, tisztelhet mindenki, de azért ha mondok valamit nem az történik, hogy gondolkodás nélkül megteszi. Ezt szeretném elérni. Nem visszaélni vele, csak használni.

2022. aug. 9. 22:35
 9/23 anonim ***** válasza:
51%

Ez már inkább manipulációnak vagy elnyomásnak hangzik és szerintem maximum nagyon éretlen, tanulatlan ember csinál meg bármit gondolkodás nélkül, csak mert valaki azt mondta neki. Ja és általában csak a félelem miatt, véletlen se tiszteletből.


Ráadásul hiába mondod, hogy nincs rossz szándékod vele, már eleve ez a terv elég hányingert keltő.

2022. aug. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
38%

Úgy, hogy olyan bölcsesség birtokába jutsz amit képes vagy kifejezni úgy hogy a vak szemek is lássák. Akkor imadni fognak. Én már csinálom ezt a projektet, szóval húzz bele, ha a világ ura akarsz lenni.


Én igazat akarok mondani, a felsőbb tudást közvetíteni lentre, s azt akarom ezért kövessenek. Mellékes hogy irányításmániás vagyok és iszonyúan élvezem is.

2022. aug. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!